страхування автомобіля – простий рада для збереження більш

Те, що деякі люди проводять більше, ніж вони повинні в страхування автомобіля є хвороблива річ. І, хоча це може бути важко прийняти, різниця між тим, що вони платять, і що якщо б вони знали краще може бути до $ 1000. Так, це не помилка. Ця стаття допоможе вам повернути частину цього. Тільки не поспішайте, щоб прочитати.

Є багато автомобілів на сьогоднішній день. Різниця між двома може бути просто питання престижу або популярності. Як встановив виробник також може бути фактором. Інші фактори, які багато хто з нас будуть також розглянуті такі речі, як витрата палива, як безпека автомобіля і як модно він виглядає. Проте, мало хто дійсно ніколи не замислювалася про те, скільки ще автомобіль може коштувати їм страхову премію протягом декількох років. Враховуючи, скільки часу це може бути і що ви могли врятувати в’язку, просто купивши аналогічну машину іншого виробника, це, безумовно, варто брати до відома.

Автомобілі були згруповані по страхових компаніях відповідно до рівня ризику, додається до кожного. Ці угруповання, як правило, засновані на даних, зібраних протягом багатьох років на речах, як довговічність автомобіля, як схильні автомобіля, щоб певні нещасні випадки на основі даних, отриманих від відповідної чверті і такі. Деякі автомобілі мають репутацію довговічності. Інші, можливо, побудували безпеки репутацію. З іншого боку, автомобіль, можливо, були написані вниз для риса, яка приваблює більш високі страхові внески. Я дам вам уявлення про те, як подібні автомобілі можуть бути один від одного в світі премій страхових компаній плату за них через наступну частину інформації. Нижче наведено список автомобілів, які приваблюють найнижчих премій починаючи з найменш дорогий, щоб застрахувати (З Reuters News Service на основі 20 найбільш продаваних автомобілів на момент дослідження) …

1. Chrysler Town & країна
2. Chevrolet Cobalt
3. Dodge Caravan
4. Chevrolet Impala
5. Ford Taurus
6. Ford Econoline
7. Jeep Grand Cherokee
8. Chevrolet Malibu
9. пікап GMC Sierra
10. Toyota Corolla

Тепер давайте подивимося, найдорожча, щоб забезпечити у порядку їх дорожнечу …

1. Ford F-Series
2. Dodge Ram пікап
3. Ford Explorer
4. Honda Civic
5. Chevrolet Silverado-C / K пікап
6. Toyota Camry
7. Honda Accord
8. Chevrolet TrailBlazer
9. Nissan Altima
10. Ford Focus

Ви бачите, як збір порівнянних автомобіль в праву угруповання легко може врятувати вас пачка. Це, якщо ви дійсно не загнуті від наявності тієї чи іншої моделі автомобіля від конкретного виробника. Тим не менш, ми знаємо, що для більшості з нас ціни / якості, також є важливим чинником.

Я дійсно розумію, що два списки не всі автомобілі в світі. Але я дійсно думаю, що справа тут було приведено. Це те, що ви повинні брати до уваги те, що вам доведеться платити, як премія, перш ніж зупинитися для автомобіля. Це буде залежати від вас, щоб визначити, якщо це має сенс у вашому випадку про купівлю конкретного автомобіля, коли аналогічного автомобіля призведе до премії, який в сотні доларів нижче.

Знаючи точне відмінність має важливе значення. Це зробить вас важать ваші варіанти краще. І, з страхування автомобіля котирування сайтах все, що вам потрібно зробити, це запросити різні цитати для аналогічних марок автомобілів, щоб подивитися, що є менш дорогим і у скільки разів. Займе у вас кілька хвилин.

На останнє зауваження: Для тих, хто вже є машини, вона може зацікавити, щоб ви знали, що якщо ви не слідували певним кроком ви, звичайно, платити кілька сотень доларів більше, ніж ви повинні платити.