страхування автомобіля при русі в Мексиці

Якщо ви громадянин США планує вести свій автомобіль в Мексиці, бути абсолютно впевнені, що ви відповідно до закону, перш ніж перетнути кордон. З точки зору страхування автомобіля, що означає купівлю тимчасову політику від страхової компанії визнані і ліцензована Мексиці. Подобається нам це чи ні, ваше страхування автомобілів США нікуди не годиться на південь від кордону – навіть якщо ви тільки збираєтесь Тіхуана протягом декількох годин походу по магазинах, перш ніж повернутися додому.

Багато людей плутають це з урахуванням того, вони зможуть вести свої транспортні засоби до Канади без окремого страхування. Але Мексика не Канада. У той час як у США та Канаді є взаємна домовленість страхування, в яких обидві країни визнають страхові поліси від іншого, Мексиці і США не мають такої угоди. Таким чином, ваші американські страхування автомобіля нічого не означає для мексиканського офіцера поліції чи жертва аварії. Без належного страхування Ви можете бути в біді.

потенційних кримінальну справу

Занадто багато громадян США зайнятися цим питанням серйозно, оскільки вони не розуміють мексиканським законодавством. Згідно Техаський християнський університет та ряд інших джерел, мексиканські закон трактує всі дорожньо-транспортні пригоди в якості потенційних кримінальних порушень. Жоден злочин не може насправді були вчинені, але припущення, що можна було завжди застосовується. Ретельне кримінальне розслідування буде слідувати незалежно від того, незначні аварії. Це означає, що якщо у вас немає будь-яких вагомих мексиканських страхування автомобіля це буде виявлено дуже швидко. Ви могли бути оштрафовані, кинуті до в’язниці, або обох.

Знаючи серйозність наслідків варто ризику потенційно дорожньо-транспортних пригод без належного страхування? Напевно, немає. І навіть якщо ви не залученого в аварію, ви все одно загрожує штраф і тюремне ув’язнення, якщо ви зупинилися в якійсь придорожній зупинці і знайшли без належного страхування. Дешеве страхування автомобіля для водіння в Мексиці легко доступні, і немає ніяких причин, щоб перетнути кордон без нього.

покупка політика

Якщо ви плануєте їздити до Мексики вас є два основних варіанти придбання страхування. Першим варіантом є зробити пошук в Інтернеті і придбати поліс попереду вашого від’їзду. Це кращий спосіб зробити це, тому що це дає вам можливість ходити по магазинах навколо і переконайтеся, що ви розумієте, що ви отримуєте, перш ніж придбати поліс. Є багато страхових компаній, що пропонують дешеве автострахування з Мексики по всьому інтернету.

Якщо це не можливо для Вас, щоб політики заздалегідь, є досить широкий вибір агентств страхування автомобіля в прикордонних містах по всьому півдню. Ви навіть можете знайти деякі з них, які створили магазин протягом кварталу або двох з переправу. Ці “диску в папці” страхові агентства спеціалізуються на дешевих мексиканських страхування автомобіля для американських водіїв.

Очевидний недолік цього типу політики є те, що страхове агентство знає, що ви, мабуть, не ходити по магазинах вгору і вниз по вулиці. Це дає їм можливість перевантажувати вас або дати вам, що це політика недостатня. Якщо ви збираєтеся використовувати цей метод, переконайтеся, що ви отримаєте всі ваші політики документи, надруковані англійською мовою. Це може в кінцевому підсумку єдиним доказом того, що ви купили те, що ви думали, був адекватного страхування. Якщо він дізнався, що страхування є недостатнім мексиканського уряду і страхової компанії доведеться працювати, що з поміж собою.

Все що ви робите, не думайте, ви можете перетнути кордон з американською страховий поліс. Неважливо, що ваша страхова компанія говорить вам, вашій політиці ніколи не буде визнана в Мексиці.