страхування автомобіля. потрапив в аварію з незастрахованим водієм

Незастрахованих водіїв у десять разів частіше пити і рухатися і в три рази більш ймовірно, будуть засуджені за водіння без належного догляду і уваги. Вони також викликають один нещасний випадок кожні шість місяців. Насправді один з двадцяти автомобілістів регулярно їздити без страховки. Це, отже, не може бути, дивно, що одна з десяти всіх автолюбителів були залучені в аварії з незастрахованих водіїв. Питання в тому, що робити, якщо ви потрапили в аварію з одним?

На момент аварії ви навряд чи розуміють, що інший водій не застрахований, тому вам доведеться реагувати в звичайному порядку. Запишіть марку, модель та реєстраційний номер іншого автомобіля. Також зверніть увагу, ім’я іншого водія і адреса – але чи буде він дасть вам його правильні деталі, мабуть, навряд чи! Тим не менш, завжди записувати те, що говорить інший водій. Якщо у вас немає цієї інформації ви не будете мати ноги, щоб стояти, коли мова заходить про отримання деяких свої гроші назад.

Також робіть нотатки про шкоду іншій автомобіль і події. Не забудьте зазначити, дорожньої розмітки, дорожніх знаків, світла та погодних умов і чи є інший автомобіль були включеними фарами – насправді настільки детально, наскільки це можливо. Тоді, якщо вам пощастило мати незалежний свідок отримати їх повну контактну інформацію. І якщо вам пощастило мати камеру в машині, робити багато знімків – і спробувати отримати одне з іншим водієм чітко на картинці. Поліція може сподобатися, що одна!

Якщо ваша політика носить комплексний характер, ваш страховик платити за автомобіль, який буде відновлений, але ви можете втратити жодних претензій знижку, якщо ви не заплатили, щоб захистити його. Але тоді є питання про вашу переплати – це перша частина вартості ремонту ви повинні платити. Ви повинні будете заплатити, що якщо ви не пощастило мати політику, яка відмовляється від зайвого платежу, якщо ви постраждали від незастрахованих водія.

Для тих з вас з третіми автострахування партії, то ви у важкий час. Ваш страховик не платитиме за ремонт і, як інший водій незастрахованих, ви не збираєтеся, щоб отримати гроші від нього, якщо ви не можете простежити його і домогтися успіху в судовому порядку. Навіть у цьому випадку немає ніякої гарантії, що він буде платити! Ваше єдине гарантоване вирішення полягає у відшкодуванні збитків у Бюро страховиків транспортних засобів, – але вам все одно доведеться сплатити перший £ 300 позову.

Автостраховиків Бюро наполягає, що у інших водіїв автомобіля реєстраційний номер, і ви повинні спочатку повідомити про аварію в поліцію. Завжди просіть поліцію за копію своєї доповіді аварії в якості бюро, швидше за все, попросіть, щоб побачити його. Номер телефону бюро є 01908 671681 або ви можете надіслати електронною поштою на enquiries@mib.org.uk.

На даний момент закон Великобританії вносяться зміни в наступ на незастрахованих водіїв. Не раніше часу. Будь обліку, а не тільки за кермом, незастрахованих транспортних засобів в даний час стикається фіксований штраф 100 фунтів стерлінгів, а також може мати свій автомобіль вилучено та розчавлений. В даний час середній штраф за водіння без страховки всього за £ 170, а це навряд чи покарання, якщо страхування автомобіля коштує в рази більше. Втрата автомобіля плюс штраф у 100 фунтів стерлінгів набагато реалістичніше. Будемо сподіватися, що суди повністю здійснити дроблення санкції!

Представник поліції заявив нещодавно “незастрахованих водіїв часто грішать багато інші злочини, пов’язані з водінням, такі як не має водійських прав або MOT сертифікат. Ми робимо все, що в наших силах, щоб отримати ці небезпечні і незаконні водіїв з наших доріг ».

Ми говоримо, що йти до неї блюзу і до двох!