страхування автомобіля порівняння – 3 кроки до кілька цитат

Ви частина 75% споживачів, які не роблять покупки для щорічного порівняння страхування автомобіля? Якщо так, то не відчуваю себе винним – покупки для страхування автомобіля займає багато часу і кілька котирування можуть отримати могутній заплутаною. Принаймні, було вірно для старинці, де потрібно було підняти трубку телефону і влада набору пів-дюжині різних агентів для отримання котирування.

Але часи, вони змінюються “, і тепер це можливо для завершення порівняння страхування автомобіля за менший час, ніж потрібно, щоб випити чашку кави. Як, запитаєте ви? Інтернет, звичайно! Ваш автомобіль страхової порівняння можуть бути виконані швидко і безболісно, ​​якщо запустити комп’ютер і слідувати трьом крокам, описаним нижче.

Крок 1. Зібрати деяку базову особисту інформацію, перш ніж почати. Ви хочете, щоб мати: копію поточного поліса страхування автомобіля (так що ви можете посилатися на поточних сум покриття); марки і моделі всіх автомобілі були застраховані, історія аварій або інших страхування автомобіля стверджує, за останні п’ять років ( для кожного водія страхується). Це також корисно знати приблизну тривалість часу, коли ви були застраховані з вашого поточного компанії – ви отримаєте кращі цитати, якщо ви не були навколо перемикання між компаніями.

Крок 2. Тепер прийшов час сісти за комп’ютер і вибрати постачальника онлайн цитатою страхування. Це компанії, які мають відносини з десятки, можливо, сотні, великих компаній страхування автомобілів. За допомогою он-лайн провайдер цитату, ви не обмежені в отриманні котирування тільки від однієї компанії. І всі ми знаємо, що конкуренція призводить до зниження цін, так що це у ваших інтересах, щоб отримати цитати з так багато різних компаній, як це можливо. Але обмежувати кількість котирувань Ви отримуєте до семи, або ви будете спалювати кілька клітин мозку намагаються порівняти їх.

Більшість онлайн забезпечує цитуючи підберемо для вас принаймні п’ять різних страхових компаній. Ці компанії можуть варіюватися від невеликих незалежних агентів, які знаходяться поруч з вами, до самих великих страхових компаній, які роблять бізнес у всіх п’ятдесяти штатах. Залежно від стану, де ви живете, ви можете також отримати комерційну пропозицію від одного з інтернет-компаній суворо, як Esurance (але ці компанії не мають ліцензії на страхування забезпечити у всіх п’ятдесяти штатах).

Якщо ви не впевнені, який постачальник онлайн цитати у використанні, є одна рекомендується в кінці цієї статті.

3. Тепер прийшов час, щоб фактично заповнити онлайн програми. Хороша новина – у вас є тільки заповнити один додаток, щоб отримати кілька цитат. Заповніть заяву, як повністю і чесно як можливо. Страхові компанії будуть використовувати інформацію, яку ви уявити забезпечити їх початковій котирування, але вони будуть перевірити всю вашу особисту інформацію, перш ніж погодитися на остаточне політики. Важливо пам’ятати, що кошториси він лайн страхування допоможе вам заощадити час, гроші і, ймовірно, але це не можливість обдурити страховика.

Як тільки ваша заявка була подана, все що вам потрібно зробити, це сидіти склавши руки і чекати, щоб почати котирування входячи Ви будете, ймовірно, перший у Вашу поштову скриньку протягом години. Як тільки ви отримуєте принаймні п’ять лапки, ви повинні мати досить гарне уявлення про вашу вигідною ціною страхування автомобілів. Якщо це було кілька років з моменту вашого останнього порівняння страхування автомобіля, швидше за все, ви дивитеся на економію близько 15% на страхування автомобіля. Чи не правда, що коштує година вашого часу?

Готові почати страхування автомобіля порівняння? Ви можете використовувати онлайн-постачальник рекомендується нижче … вони забезпечують п’ять цитат з місцевих і національних страхових компаній та послуга безкоштовна.