страхування автомобіля поради

Закон вимагає, щоб ви купуєте страхування автомобіля. Так що якщо ви повинні отримати покриття, як ви можете скоротити витрати? Ось сім простих способів отримати саму кращу угоду страхування автомобіля.

* Кілька котирування

Отримати кілька цитат – використовувати Інтернет і називаю кілька брокерів. Легко зібрати деяку хороших цитат порівняння. Пам’ятайте, щоб отримати різні типи, наприклад, котирування одним з прямих продати страхову компанію, інший з автономної брокера, який веде базу даних котирування, і пара з Інтернету. Дешевий не може означати краще. Вони будуть платити, якщо ви заробляєте претензії? Як фінансово забезпеченим? Як авторитетний? Перевірте навколо з сім’єю і друзями, і шукати інтернет-огляди.

* Різні типи автомобілів

Витрати на страхування змінюватись в залежності від типу автомобіля. Очевидно, що £ 100k спортивна модель коштує більше, щоб застрахувати, ніж середня малолітражку. Якщо ви плануєте купити новий автомобіль, перевірте, витрати на страхування, перш ніж купити.

* Вік і вартість автомобіля

Може бути, ви купуєте старий автомобіль? Може бути, ваш автомобіль бачив кращі дні кілька років тому, а тепер цінує набагато нижче? Так навіщо платити за дорогі страхування автомобіля? Зокрема, ви все ще потрібно повністю всеосяжний охоплення? Гарне емпіричне правило множення страхової премії на 10, і порівнює цю цифру з вашим автомобілем значення. Так що якщо ви процитував 1000 фунтів стерлінгів премії і ваш автомобіль коштує менше, ніж £ 10,000 ви можете думати, якщо всеосяжної представляє гарне співвідношення. Якщо ви упустили зіткнення і / або всеосяжний охоплення, ви повинні отримати велику економію.

* Більш високі франшизи (надлишкових зарядів)

Більшість автомобільних компаній страхування використовувати франшиз тримати вартість поліса вниз. Франшизи, або надлишкові заряди, показати, що ви платите до Вашого автомобіля страховий поліс ногами дюйма спробуйте запитати котирування з різними рівнями франшизи, і подивитися, як ваші котирування міняються.

Більшість форм інтернет цитуючи містять вікно, де ви можете вказати бажаний рівень франшиз. Запитайте вашого брокера його рекомендованого рівня. Наприклад, перехід від £ 250 до £ 500 франшизи може скоротити ваші витрати на страхування на 20% і більше. До 1000 фунтів стерлінгів, і ви заощадите багато грошей. Але ви повинні оплатити франшизу, якщо вам потрібно зробити заявку!

* Кілька страхування

Це може опинитися під заголовком ‘отримати кілька цитат, але це все ще варто сказати окремо. Ви зазвичай отримуєте страховий перерву, якщо ви купуєте кілька політик з тим же страховиком. Це може означати кілька автомобілів або домовласника та страхування автомобіля. У будь-якому випадку варто поставити запитання про мульти-політики знижки.

* Низький пробіг

Все більше і більше людей працюють удома. Немає більше поїздок. Менше ділових поїздок. Низький пробіг на вашому автомобілі. Може бути, ви їздити на роботу, але автомобіль як щодо басейну? У будь-якому випадку, зверніть увагу на низьку знижки пробіг.

* Хороша запис водіння

Хороший послужний водіння завжди допомагає скоротити витрати на страхування автомобіля. Зберегти чистий водійські права. Не швидкість, не жени небезпечно, і ви заощадите гроші (крім інших переваг!)

* Додатковий рада

Додаткові поради, включають установку протиугінних пристроїв до вашого автомобіля, йдучи на просунутий курс підготовки водіїв і використанні денних ходових вогнів. Якщо ви студент університету далеко від дому, розглянути питання про включення себе політику ваших батьків.