страхування автомобіля поради навчити підлітка

Один з найстрашніших моментів кожного батька роздає їх підлітка ключі від автомашини. У цей момент, вони знають, що вони довіряють своїм дітям користуватися частина машин, які можна розглядати або як інструмент для незалежності, або, що ще гірше, зброю. На жаль, цей час прийде в деякій точці або інший для кожного батька, і найкраще, що ви можете зробити для спокою полягає в забезпеченні, що ваша дитина знає, як вести як можна більш безпечно.

Навчання ваших підлітка, як управляти належним чином, підкорятися правилам дорожнього руху, а також, підтримувати низький страхової премії автомобіля, це дуже важливо. Навчання вашої дитини, як вести правильно це прямий шлях забезпечення вони будуть підтримувати низький страхової премії автомобіля, особливо, якщо ви той, хто буде оплачувати його. Загальновідомо, що автомобіль страхових премій для молодих водіїв з невеликим або без історії водіння можуть бути дуже дорогими. Тому що ваша дитина є новим драйвером, це робить його ще більш важливо для них, щоб бути застрахованим, коли вони знаходяться на дорозі.

Перше, що вам потрібно зробити, це переконатися, що ваш підліток цілком в змозі вести належним чином. Це може здатися дивною річчю, щоб зосередитися на, як багато людей можуть мати увазі, що якщо їх дитина проходить іспит з водіння, це означає, що вони можуть управляти. Це не завжди обов’язково так. Проходячи по водінню з урахуванням всіх формальностей, які практикуються на протязі, дуже відрізняється від того, щоб бути автомобіліста на дорогах майже кожен день, якщо не повністю щодня, основі. Привід з підлітком як можна частіше в їх досвід. Навчіть їх в спокійній, впевненою і неупередженість спосіб вести обережно і ретельно, спостереження і підкорятися правилам дорожнього руху якомога коротше. Практика робить досконалим, тому незалежно від того, як ви обережні водіння в якості пасажира з вашим підлітком, вам може знадобитися, щоб буквально відійти на задній план у випадках. Спостерігаючи, як ваші диски дитину і дати їм корисні поради в той час як на дорозі може бути зовсім неоціненне значення для їх водіння майбутньому. Остерігайтеся переступаючи дуже тонка грань, хоча, як багато сильних налаштовані підлітки намагаються довести собі і своїм водійські здібності, не може бути вражений сидіння водія назад ниття. Підтримуйте довірчі корисно, але тоном у всі часи. Це найкраще, що ви можете зробити для свого нового підліткового водія.

Запропонуйте дитині взяти стільки уроків водіння, наскільки можливо. Занадто багато ніколи не буває достатньо з водійського стажу під рукою ліцензованим інструктором. Це може бути дорого, але якщо ваша дитина потрапила в аварію ціна, яку ви платите може бути навіть вище.

Багато підлітків отримати за порушеними і помітний з отримання нової автомашини. Вони можуть відчувати тиск і закликаємо, щоб отримати швидкий і розумний автомобіль можливо. Якщо ви або ваша дитина, залежно від того, хто при купівлі автомобіля, може собі це дозволити, а змушувати дитину, що безпека в автомобілі на першому місці. Транспортний засіб, що поставляється з функціями безпеки, буде набагато дешевше застрахувати, ремонту і заміни не те, що більшою мірою орієнтована добре виглядати або водіння дуже швидко.

Забезпечення безпеки транспортних засобів вашого підлітка в їх умах в усі часи. Переконайтеся, що вони знають, як працювати сигналізації та іммобілайзера, і будь-які інші функції безпеки, які знаходяться в місці в автомобілі. Скажіть їм, щоб покласти ці функції безпеки на весь час, навіть якщо вони тільки залишивши машину без нагляду на короткий час. Потрібен злодій тільки кілька хвилин, щоб проникнути в автомобіль.

Навчаючи вашого підлітка від свого юного віку водіння, як бути обережними і поважали їх місце на дорозі, вони вже за гарною стежці до найнижчої щомісячної страхової премії можливо, а також їх власної безпеки тілесних кожен день, коли вони виходити на вулицю.