страхування автомобіля поради економії

1. Водіння менш дозволяє зберігати більше

Водіння до 7500 протягом року дає вам право на низьким пробігом знижки з вашої страхової компанії. Ви можете заощадити ще більше грошей зі знижками при використанні громадського транспорту на регулярній основі протягом будніх днів.

2. Використовуйте свої авто тільки в особистих цілях

Більшість страхових компаній збільшить ваші премії або додати додаткове освітлення (і ціни, відповідно) для водіння більше у зв’язку з діловими цілями. Але якщо немає ніякого способу уникнути використання в бізнесі вашого авто, ви повинні повідомити своєму агенту або брокеру про це, щоб переконатися, що ваш автомобіль належним чином закриті у всіх випадках.

3. Підніміть франшиза

Франшизи та страхові тарифи перебувають у зворотній залежності – чим вище франшиза, тим нижче ваші річних. А також шляхом підвищення вашої франшизи від $ 250 до $ 500, ви зможете заощадити до 15% на курс. З іншого боку, вам доведеться платити більше зі своєї кишені, якщо нещасний випадок має місце.

4. Контролюйте свій кредитний рейтинг

Ваш кредитний рейтинг є одним з ключових факторів, що впливають на премію вам доведеться платити, так як страхові компанії використовують його, щоб визначити, наскільки ризикованим ви, як клієнт. Чим краще ваш рахунок кредиту, і прибиральник ваші записи повинні кредити і неоплачені рахунки, “безпечні” ви вважаєтесь і знизити ставки буде.

5. Безпечне водіння допомагає

Не маючи квитків або дорожньо-транспортних пригод в записі водіння на термін від трьох до п’яти років (залежно від страхової компанії), дасть вам дійсно хорошу знижку страхування. Стає ще одним незначним талон може підвищити страхові тарифи до 10% вище.

6. Купити авто менш ризикованим

Компанії автострахування всі мають різні рейтинги для оцінки факторів ризику транспортного засобу, однак, більшість страхових компаній погоджуються у визначенні спортом, м’язи автомобілів, кричущий і екзотичні транспортні засоби як об’єкти високого ризику, так як вони є найбільш поширеними цілями для крадіжок і вандалізму, а також тому, що власники таких транспортних засобів, як правило, їздити агресивно і ризиковано в цілому.

7. Перейдіть в інше місце

Життя в міській місцевості, безумовно, комфортною і зручною для більшості з нас. Але жити в міських районах зробить страхування Вашого автомобіля набагато дорожче, ніж у сільській місцевості. Інтенсивний рух, високий рівень крадіжок, ризики аварій – це те, що міста відомі, і це саме те, що робить страхові тарифи значно вище в набагато більш населених пунктах по всій країні.

8. Є гараж

Зберігання авто в гаражі означає, що це менш імовірно, постраждають від іншого автомобіля, крадіжки або вандалізму. Деякі страхові компанії пропонують невелику знижку, якщо ви тримати свій автомобіль у гаражі.

9. Підвищення безпеки Вашого автомобіля

Більшість страхових компаній, як правило, пропонують спеціальні знижки для водіїв, які встановлюють захисні пристрої на свої автомобілі, такі як автоматичні ремені безпеки, антиблокувальна система гальм, подушки безпеки і протиугінних систем. Більш забезпечених ваш автомобіль проти крадіжки або вандалізму, швидше за все, ви отримаєте знижку.

10. Зробити деякі порівняння торгових

Якщо ви шукаєте нову політику або вже є, немає кращого способу, щоб отримати дешеве страхування автомобілів, ніж ходити по магазинах навколо. Переконайтеся в тому, щоб отримати як багато цитат з різних компаній, як це можливо, і порівнювати не тільки ціни, а й кількість і типи покриття теж.