страхування автомобіля помилок, які можуть коштувати вам

В умовах нинішнього економічного спаду, який відчувається в усьому світі, люди шукають будь-яким можливим способом, щоб заощадити гроші. Страхування автомобіля може бути дорогим щомісячні витрати, і той, який ми можемо мимоволі стати підвищення на наших власних! У цій статті ми розглянемо помилки, які роблять автомобілісти, які можуть мати негативний вплив на вашу премії і суму, яку ви витрачаєте кожен місяць.

По-перше, переконатися, що компанія страхування автомобіля має всі ваші правильно деталі, як ваш вік, адреса, професія і типу транспортного засобу. Всі ці фактори сприяють до вашої вартості поліса. Це може здатися тривіальним, але це не так. Наприклад, більшість страхових компаній також оцінити і базових вашої премії від області ви живете, і наскільки це небезпечно стосовно статистичних даних про дорожньо-транспортних пригод та крадіжок. Якщо ви переїжджаєте в інший будинок, ви повинні повідомити вашої страхової компанії, так як ви можете бути в дешевший премії. Прості деталі, такі як адміністратор страхової компанії захопивши неправильної дати драйвери день проходить ліцензії можуть вплинути на вашу премію значно. Крім того, важливо пам’ятати, особливо якщо ви переїжджаєте в інший будинок або навіть змінити професію, що якщо ви повинні вимагати, страховик буде в межах їх право відмовити у виплаті, якщо вони не мають ваші правильні деталі.

По-друге, зміни вашого автомобіля може бути небезпечним рішенням. Багато людей користуються додавання удосконалення своїх двигунів, щоб змусити їх йти швидше, а диск краще. На жаль, ці автомобілі вважаються як більш імовірно, будуть залучені в аварію автомобіля страхові компанії, так як вони зазвичай йдуть швидше. Крім того, вони потім більш дорогими, щоб відновити! Якщо ви зміните ваш автомобіль і не повідомити вашої страхової компанії, вони не можуть платити, коли ви повинні вимагати. Якщо ви відчуваєте необхідність внести деякі зміни у вашому автомобілі, обов’язково повідомте про це вашим страховиком, навіть якщо це означає більш дорогий премії кожен місяць, це краще, ніж не отримувати виплати на всіх має вам потрібен.

Необхідно переконатися, що ви перебуваєте за кермом найбезпечніший автомобіль можливо, не тільки заради вашої безпеки, але для вашого нагородного теж. Сильно зношені шини і гальма, і поганих кутів установки коліс і рульового управління може зробити вас небезпеки на дорозі. Тримайте свій автомобіль регулярно обслуговується, щоб гарантувати, що все знаходиться в доброму робочому стані. Якщо ви водите машину, яка не дбала належним чином, ви можете потрапити в аварію. Страхування оцінювач буде забрати, що ваш автомобіль не експлуатувався, як це мало бути, і ви станете більш високу категорію ризику особи, щоб застрахувати.

Нарешті, не забувайте бути обережними водій у всі часи. Тримати обидві руки на кермі і зосередитися на дорозі, водійське і дорожньої діяльності навколо вас. Не дозволяйте собі відволікатися. Це допоможе запобігти вас час у результаті нещасного випадку, а також перешкодити вам отримувати перевищення швидкості штрафи та інші квитки на дорозі за непослух правил дорожнього руху. Штрафи штрафів за перевищення швидкості й на Ваше ім’я також може підвищити вашу премію. Пам’ятайте, що ви повинні повідомити вашої страхової компанії будь-які квитки напроти вашого прізвища, інакше Ви ризикуєте великі проблеми у вашій претензії процесу.