страхування автомобіля помилки, які ви можете легко уникнути

Або ні, ви шукаєте, щоб купити новий поліс страхування автомобіля або вже є покриття, автомобільної страхування одна річ, яку більшість з нас вважали за краще б уникнути. У кожному разі, це коштує грошей, і є одним з видів послуг, які ви просто сподіваюся, що ви аж ніяк не повинні використовувати. Крім того, автомобільна політика страхування страхування може бути складним, оскільки освітлення для ряду питань залежить від виду політики ви придбали і заданих налаштувань, зроблених у той час. На жаль, багато людей роблять прості помилки при покупці страховки для свого автомобіля, які можуть знайти собі обходиться їм в тривалій перспективі. На щастя, коли ви можете визначити ці помилки, ви зможете їх уникнути. Цей текст описує чотири дорогих автомобільних помилки страхування, які ви повинні дивитися вперед, щоб і уникнути.

виключно для захоплення мінімальної

Кожна держава мандатів мінімальна кількість захисту, що ви просто хочете, щоб дотримуватися законів цієї держави. Багато людей, намагаючись заощадити гроші на їх місяць до місяця премії, роблять помилку, покупка тільки достатня страхове покриття для задоволення цих мінімальних вимог. У той час як у відповідність законодавства необхідно, купуючи тільки мінімальна кількість захисту може піддати вас великі рахунки, якщо ви турбуєтеся в результаті нещасного випадку, який закінчується у великій кількості пошкоджень. У випадку, якщо ви не повинні мати кошти для оплати потенційних марнотратний витрат у разі великої аварії, думати про покупку захисту повз державні мінімальних

слабкий франшизи

Якщо ви купуєте покриття з крихітними франшизи, ви не могли б платити за рахунками для кожного незначні подряпини чи двері вашої автомобільної Дін отримує (так само, як кількість захисту). Тим не менш, саме собою зрозуміло, що перевозять дуже слабкий франшизи може бути дуже дорогим, протягом тривалого періоду часу в результаті ви будете платити наступного премії кожен місяць. Отже, в той час як ваш наступний нуля також може бути викладені через вашого малюсінького франшиза, верхня премій може стерти ці економію в часі. По-друге, маючи при собі страхове покриття компанії платити за кожну вм’ятину чи двері вашої автомобільної Дін отримує можуть вплинути на їх бажання, щоб дати вам захист у майбутньому. Візьміть до уваги проведення наступного франшизи на автомобіль страхового поліса і заощадити гроші шляхом зниження страхових внесків.

не брати ваш парасольку

Автомобільних перевізників страхування зазвичай забезпечують парасолька страхові поліси, які можуть захистити вас від руйнівних фінансових втрат через надмірне травми від нещасного випадку, для якого ти винен. Наприклад, припустимо, ви купуєте поліс, який покриває цілих $ 50 000 збитку, заподіяного в результаті нещасного випадку, для якого може бути винен. Ваш Автомобіль прибуває в будинок людини, завдаючи $ 200,000 значення матеріального збитку. Що з парасольки політики, ви були б зобов’язані виплатити $ сто п’ятдесят, в 000 понад кількість, вкриті твій поліс страхування автомобіля. Це може мати руйнівні наслідки для більшості людей. Подумати про купівлю парасольки покриття, щоб уникнути таких потенційних фінансових наслідків.

Не ходіть по магазинах навколо

Це, без сумніву, одна з кращих речей, які ви можете зробити, щоб зберегти грошові кошти на свій страховий поліс автомобіля. Уявіть собі це чи ні, люди часто не порівняти страхові поліси і темпи кілька компаній. Деякі просто купити захист від фірми ідентичні їх тато і мама в усі часи використовували. Інші купують захисту від корпоративного яка була прекрасна комерційного телебачення. Це доцільно розглянути страхових полісів і ставок, наданих число автомобільних перевізників страхування знати, якщо ви отримуєте один з найбільш вигідне. Це займе всього кілька разів і може заощадити вам кілька величезних грошових довгостроковій перспективі.

Покупки для поліса страхування автомобіля не повинні бути складними. Просто дотримуйтесь інструкції вище, щоб триматися подалі від деяких поширених дорогих помилок. Розглянемо купівлю більш широке охоплення, ніж держава мінімально, підйомні Вашої франшизи, купуючи парасолька політики і порівняння звинувачення з кількома перевізниками. Для тих, хто ці речі, ви можете заощадити сотні і навіть тисячі доларів за ці роки.