страхування автомобіля політики всеосяжного тільки за назвою

Автомобіль страховики почали переписувати англійською мовою. Словникові визначення є всеосяжним “щось, що включає в себе всі або багато чого. Але страховики поступово зачистки із секцій від їхньої політики, залишивши водіїв з кришкою, яка носить комплексний характер тільки за назвою.

Особливості, які раніше були стандартними практично у всіх повне страхування автомобіля, такі як відповідальність перед третіми особами прикриття для водіння будь-якого транспортного засобу, або розширення покриття для коротких поїздок за кордон, зникають. Люб’язно автомобілів і відновлення всіх незастрахованих збитків, коли ви знаходитесь у вині стають дорогими додатковими послугами.

Дослідження, проведене Асоціацією британських страхових брокерів виявили тривожні приклади, коли всеосяжне покриття було підірвано.

Наприклад, Куінн Пряма не поширюється на особисті речі в машині. Страхування від пошкодження вітрових або інших вікон доступна тільки в якості додаткового обладнання. «Всеохоплюючий» політики продали РСК не дозволяє страхувальнику водити будь-який інший автомобіль, в той час як функції, такі як автомобіль ввічливості і зарубіжних страхових, є додатковими.

Хейлі Парсонс, виконавчий директор порівнянні gocompare.com сайту, каже: «Важливість порівняння сайтів означав він є ключовим для страховиків, щоб отримати у верхній частині рейтингу на ціну, і вони можуть зробити це, схуднення вниз кришкою.

Грем Trudgill, Менеджер з технічного обслуговування на Biba, каже: «Все реклама про ціну. Це вже не спрямовані на забезпечення фінансового захисту права для автомобіліста.

«Навіть якщо елемент кришка залишається, страхова сума може бути зменшена. Багато страховиків знизили обмеження для пропажі речей з автомобіля, для випадкового пошкодження лобового скла або для особистого кришку аварії.

“А в деяких випадках, наприклад, ДТП за участю молодшого водія, обов’язкове перевищення стягується збільшилася.

Tesco, наприклад, робить клієнтів сплатити перший £ 75 будь-яких претензій вітрового скла і зборів 350 фунтів надмірної обов’язкового для водіїв у віці від 21 до 24 років. Все це означає, що автомобілісти, які хочуть бути впевнені, що вони повністю покриваються необхідно перевірити страхування дрібним шрифтом ретельно.

Аманда Сміт зробив свою домашню роботу перед підписанням з колесами фахівець жінок страховика Sheilas ‘для неї кабріолет Audi TT.

Аманда, 33, менеджер з маркетингу, отримав автомобіль нового після чотирьох місяців очікування, і каже: “. Там немає способу я б щось менше, ніж повне каско”

Вона платить £ 380 на рік для покриття, який включає в себе захищеним немає претензій знижки і дозволяє Аманда для управління іншими автомобілями в надзвичайній ситуації. Існує також щедрою £ 1,000 допомогу за втрату або пошкодження стерео і супутниковим навігатором. А також повне покриття для автомобіля, Sheilas ‘Колеса дає 300 фунтів стерлінгів сумочка посібник “і 200 фунтів стерлінгів для покриття особистих речей, якщо що-небудь вкрали з автомобіля. Це радує Аманда, який живе на Англсі в Північному Уельсі, з її партнером Саймон Леунг. ‘Кришка для особистих речей заспокоює, оскільки ви можете легко закінчити, перевозять багато навколо з вами, говорить вона.

Trudgill каже: “Подумайте про те, які функції важливі для вас. Крім того, скільки ви могли б дозволити собі платити у разі виникнення претензії. Ви можете виявити, що платити трохи більше, ніж найдешевший преміум насправді дає вам краще співвідношення опції.

Виступаючи перед брокера також може дати іншої точки зору.

Norwich Union, наприклад, зняв кришку для водіння інших автомобілів від страхової він продає прямі. Але він зберігає це в поліси, видані через брокерів.

Лояльність постраждає в різке зростання страхових винагород

Різке зростання витрат на страхування є останнім ударом для сильному натиску автомобілістів.

Аналіз керівництвом консультанта Deloitte показує, що премії виросли на 8,2 відсотка протягом останніх 12 місяців до £ 488 на рік в середньому.

Кетрін Бартон, страховий партнер Deloitte, каже: “Це найбільший щорічний ріст премій ми бачили протягом тривалого часу. Страховики були випускаючи гроші з резервів протягом останніх кількох років, щоб зберегти конкурентоспроможність, але це висихає і премії виникли рости.

Deloitte цифри показують, що премія інфляції прискорюються. У квітні, А. А. Страхування повідомили 5,8% щорічного зростання двигуна премій. Але автомобілісти можуть боротися проти підвищення тарифів. Хороші пропозиції як і раніше доступні, особливо для тих, хто судимості водіння і великих немає претензій знижки.

Berkhauer Ештон, голова страхової порівнянні з uSwitch.com сайті, йдеться: «Число людей, ходити по магазинах навколо і не приймає їх страховиків поновлення зросла.

“Як правило, 80% клієнтів відновити з існуючим страховика, але ми бачили, що ковзання до 65% для деяких компаній.

“Драйвери знаходяться під дедалі більшим фінансовим тиском, і тому вони стають все більш чутливі до ціни, ніж будь-коли раніше.