страхування автомобіля покриття на хрест поїздки дорозі країни

У будь-який момент у житті своєї, вона може здатися привабливою ідея взяти Ваш автомобіль на відкритій дорозі. Дорога поїздка може бути весело і безтурботно прицілитися, дивляться, і водіння автомобіля в місці відпочинку може залишити вас з більшою свободою, як тільки ви там, щоб поїхати навколо. Деякі люди користуються сама подорож більш призначення, і це не рідкість для одного, щоб приймати свої власні автомобіля по пересіченій місцевості. Залежно від того, наскільки близько ви живете в сусідню країну, ви можете вести свій власний автомобіль там. Більшість людей турбуватися про митну законність переконавшись, що їх транспортний засіб зареєстровано, і їм буде дозволено через кордон, але є ще один аспект, який необхідно враховувати, і це страхування Вашого автомобіля.

Якщо ви приймаєте ваш автомобіль в іншій країні, ви повинні переконатися, що ваш автомобіль буде належним чином поширюється на автострахування. Ви так само схильні до ризику бути при зіткненні в іншій країні, як у свій власний, якщо не більше. Їзда по незнайомих дорогах може бути небезпечним, і залежно від країни, яку ви відвідуєте, це може викликати деякий хаос у вашому автомобілі. Крім того, необхідно враховувати ризик крадіжки ви зіткнулися в новій країні з вашим автомобілем. Ви не можете бути в курсі ризик крадіжки ви ставите ваш автомобіль поки у відпустці.

Коли ви вирішили взяти поїздку, і планують ввести в іншу країну, необхідно зателефонувати своєму страховому брокеру і дізнатися про ступінь вашої охоплення. Більшість авто страхового поліса не будуть автоматично мають вбудовані покриття для транспортних засобів введення інших юрисдикціях. Можливо, вам доведеться платити більше за розширений охоплення, але вкрай важливо, щоб це зробити. Деякі страхові компанії будуть мати спеціальні пропозиції за проїзд в іншій країні, таких як платити, як ви їдете страхування, а іноді і великі можливості охоплення. Що б ви не робили, ви повинні переконатися, що охоплення ви берете для вашої подорожі є найбільш повним і ретельно, як страхове покриття у вас на щоденній основі.

На жаль, в залежності від ризиків, пов’язаних з цією країною, ви можете знайти собі платити досить неспокійною частину грошей за страховку. Принаймні, більше, ніж ви звикли. Це тому, що деякі країни мають важким дорогах подорожувати на більш високі ризики і крадіжку. Це все залежить від інформації вашого авто страхова компанія має в країні, яку ви збираєтеся бути дюйма Деякі автомобіля страхові компанії не будуть страхувати за межами їхньої власної країни. У такому випадку вам доведеться зробити деякі дослідження і з’ясувати, чи можна тимчасово застрахувати свій транспортний засіб у країні, яку ви відвідуєте.

На додаток до переконавшись, що ваш автомобіль повністю покрита, коли ви зважилися на подорож, необхідно також забезпечити ваш автомобіль знаходиться в оптимальному стані для довгої поїздки. Це також допоможе вам у НЕ-транспортних пригод та забезпечення вашої безпеки в поїздці. Переконайтеся, що ваші шини й склоочисники працюють в оптимальному стані, і, якщо можливо, ваш автомобіль виглядав більш механіком перш ніж виходити на дорогу.