страхування автомобіля покриває автомобіль проти повені

Водії з страхування автомобіля чиї автомобілі були затоплені можуть бути покриті більше, ніж вони думають. Бюро з покращення бізнесу та Інституту страхової інформації рекомендуємо всім автовласникам читати їх автомобіль страхового поліса або вони тісно буде не вистачати на відшкодування витрат або інших переваг, які вони мають право, коли лихо.

“Водії витрачають багато грошей на страхування автомобілів, але занадто часто вони чекають, поки їм не потрібні, щоб подати позов після аварії або надзвичайної ситуації і не пам’ятаю, що їх політика буде охоплювати”, сказав Стів Дж. Bernas, президент і головний виконавчий директор Better Business Bureau Чикаго і Північного Іллінойсу. “Після широкого надзвичайних ситуацій, такі як повені, коли багато людей пред’явлення вимог одночасно, це важливо для власників автомобілів, щоб попросити представника обробці їх вимогу про їх покриття і франшизи, а також будь-які варіанти, які включені, таким чином вони отримують за свої гроші варто “.

За даними Інституту Страховий Інформації (III), некомерційної організації, всеосяжний охоплення відшкодує драйверів для втрат внаслідок заподіяння шкоди викликано чимось іншим, ніж зіткнення з іншим автомобілем або об’єктів, таких як пожежа, падіння предметів, катастрофічних бур, вандалізм або контакту з тваринами, таких як птахи або оленя. Це включає в себе повінь.

“Хоча багато держав не вимагають, що ви купуєте повне охоплення, якщо у вас є авто в кредит, ваш кредитор, можливо, зажадали ви носите його, поки кредит не буде виплачений,” сказала Керолін Горман, віце-президент з III “Комплексне страхування, як правило, продаються з $ 100 до $ 300 франшизи.”

Багато водіїв також мають покриття для прокату автомобілів заміна, хоча вони не можуть зрозуміти це, тому що це додатковий охоплення був з такою мінімальний рахунок, як правило, всього за пару доларів на місяць. Це покриття забезпечує негайний доступ до заміни оренди автомобіля, поки ремонт не проводиться їх затоплення автомобіля або вони уповноважені їх страхової компанії, щоб придбати новий автомобіль.

Водіїв, автомобілі склали не можливо, доведеться продовжити здійснення платежів на балансі вони зобов’язані на автомобіль, якщо їх авто страхування включені низькому охопленні. Цей охоплення платить різницю між сумою страховик платить за машину і склали суму застрахованого повинен на їх оренди або позики. Без цього покриття, водії несуть відповідальність за оплату залишок їх оренди або кредиту, навіть коли їх автомобіль налічується.

Кращий рада, яка має бути підготовлений, щоб знати, що ваш авто страхування охоплює і те, що ви повинні робити, якщо ваш автомобіль стійкішим збиток від повені, дотримуючись цих порад:

Повідомити пошкодження якомога швидше. Якщо ваш автомобіль не на ходу, ваш агент або претензії центру зможете заощадити час і гроші, маючи буксируваний автомобіль безпосередньо до ремонтним підприємством, а не в ізолятор тимчасового зберігання. Крім того, можуть бути досягнуті домовленості негайно надати Вам заміну прокатний автомобіль, якщо ваша політика включає в себе це покриття.

Знайте, що ваші франшиза і будь-яких інших додаткових витрат до видачі дозволу на роботу. Очікуємо вашої страхової регулятор, стверджує представник оцінювача або ремонту об’єкта розглянути пошкодження з вами і пояснити процес ремонту, в тому числі використання оригінальних або загальні автозапчастини. Перед видачею дозволу ремонт, знаєте, що ваша франшиза, а також будь-які додаткові витрати ви повинні будуть платити один раз ремонт завершено.

Запитайте про гарантії на ремонт. Поцікавтеся, чи є ваш страховик має напрямок ремонту об’єкта програма, яка пропонує письмове обмеженою або життя гарантійний ремонт підтримки як з боку страховика і ремонту тих пір, поки у вас є свій автомобіль.

Робити бізнес тільки з шанованою компанією. Отримати страховку від компаній, незалежних брокерів або прямого маркетингу, які мають підтверджений досвід розгляду претензій автострахування ефективно. Отримати направлення, або зв’язатися з BBB або ваш Державного департаменту страхування.