страхування автомобіля. подорожувати по мережі для кращої пропозиції

Він приходить раунд час, щоб відновити страхування Вашого автомобіля? Ви, як і 23% автовласників, просто прийміть цитати і залишитися з вашим страховиком? Чи має значення, що премія становить 5 або 10 відсотків дорожче, ніж у минулі роки? Може бути, це просто не варто цього робити всіх тих телефонних дзвінків казна-звідки, гортаючи жовті сторінки або носити ваші взуття шкіряна оббивка міста. На додаток до цього, страхові компанії пропонують найкращі ціни для нових клієнтів, для того, щоб завоювати їх звичай. Існуючі клієнти як правило, залишаються з ними в будь-якому випадку.

Як же Інтернет? Це дійсно варто дати йому спробувати. Ви знаєте, що, якщо ви ходите по магазинах навколо, ви могли в середньому заощадити близько £ 55, а також онлайн знижка? За оцінками, більше 2250000 автовласників придбати їх страхування автомобіля на лінії зараз. Інтернет є швидким і простим у використанні та інтернет-продажу, як правило, дивно швидко зростаючих.

Автомобіль страховики дійсно хочете, щоб ваш бізнес, вони будуть надзвичайно конкурентоспроможними з цінами, щоб перемогти вас. Є близько 100 з них у Великобританії і через сильну конкуренцію в галузі, ціни провели рівня за останній рік або близько того. Ви можете піти в окремих страховиків веб-сайтів, веб-сайти порівняння або використовувати той, який рекомендує конкретних страховиків для різних типів драйверів, будь то в молодій, більш високої категорії ризику або досвідчений старий драйвер з перевіреними роками безпечного водіння за ними. Ви отримаєте миттєвий результат і неймовірну кількість рад та інформації. Вам буде запропоновано заповнити відповідні подробиці вашого, наприклад, кілька років ви були за кермом, чи є які-небудь переконання, кількість років “жодних претензій” для вашого знижкою. Все легко відповісти і ваших претензій немає деталі повинні бути на вашому повідомлення про продовження.

Крім просто індивідуальне страхування автомобіля, нові категорії страхування йдуть на ринок. Є платити, як ви йдете варіанти і кілька автомобілів політики. Ці Раніше було важко отримати, якщо ви не були в машині-торгівлі. Це, звичайно, здається, час, щоб заново оцінити те, що доступно в лінії страхування автомобіля і отримати собі в курсі, що на пропозицію. Короткий час роботи в Інтернеті допоможе вам думати в правильному напрямку.

Слово попередження, хоча; АА Ian Кроудера каже: “Якщо ми не почнемо бачити незначне підвищення ціни, тобто цілком може бути неприємно і раптове підвищення цін. Це не буде добре для репутації галузі або з клієнтів. “Страховики починають показувати ознаки того, що вони можуть бути не в змозі продовжувати утримувати ціни для дуже набагато довше. Претензії прискорюється. У середньому вартість ремонту пошкоджень випадково піднявся, обійдеться в додаткові 5% на рік, незважаючи на те, що є менше аварій. Позовів у разі травм, швидко зростає і вартість погашення цих росте на рівні близько 12% річних.

Не давайте вашому страховику можливість використовувати це як привід для зростання премії, потрапити на лінію і встане!