страхування автомобіля повідомляти 3 секунди відволікання водія.

Що аварії страхування автомобіля статистики це правда, що явно відбувається 3-5 секунди до аварії автомобіль і один з найбільш швидко зростаючих причин аварій. Знаєте, що це таке? Це те, що автострахування звіти етикетці, як відволікання водія. Звіт за звітом запропонувати цій швидко зростаючої, але загальні події, що відбувається в умовах зростання числа аварій автомобіля.

Відволікаючих чинників, які приймають вашу увагу від дороги і від водіння причин продовжує викликати більш нещасні випадки. Так, більше, ніж водіння в нетверезому вигляді, перевищення швидкості більш і більш незаконних поворотів і змін смуги. Проте, водій відволікатися часто грають важливу роль у багатьох порушень водія.

Неуважність водія викликає одну з чотирьох аваріях щороку за даними Національної адміністрації безпеки дорожнього руху. Це один з найбільш швидко зростаючих факт проблеми водіїв, може бути, навіть швидше, ніж водіння в нетверезому вигляді або водіння в нетверезому стані. Статистика показує, різні відволікаючі водій діяв так, пригод та людських жертв, що, в умовах тісної змагатися водіння в стані алкогольного сп’яніння.

Їх кількість продовжує швидко змонтувати на новій і швидко зростаючою проблемою стикаються багато водіїв. Приклади цієї нової проблемою приходять від водіння той час як текстових, недавнє опитування, проведене в Університеті Каліфорнії і у нього були деякі шокуючі новини, щоб повідомити.

Каліфорнійський університет доповіді наголошується, що один з п’яти студентів віком до 25 зізнатися водіння в текстових принаймні один раз. Аварійності продовжує рости через цієї необхідності тексту під час водіння. Звичайно тексту під час водіння є тільки одне відволікання, є безліч інших способів драйвери дозволяють відвернути увагу є від водіння може привести до аварії. Наприклад, є питна, розчісуючи волосся та ще й нанесення макіяжу.

На перший погляд здається водіїв порушили закон автомобіля. Наприклад працює червоне світло, не встигнувши отримати або водіння в стані алкогольного сп’яніння. Але відволікання водія тривати як основною причиною більшості нещасних випадків та порушень правил дорожнього руху.

Дозвіл Вашого радіо, мобільний телефон або навіть розмови, щоб відвернути вашу увагу і навіть очей від дороги триває, як основну причину зростаючого числа аварій авто страхування, у відповідності з останніми Національний доповідь Раді страхування.

Авто страхування файли звітів з опуклістю випадках виявлення цієї зростаючої проблеми через зростаючих людей захоплення технологіями. Наприклад, обмін текстовими повідомленнями пристроїв, стільникових телефонів і інших портативних пристроїв.

На жаль, багато з цих пристроїв може змусити людей забути про дорогу і як швидко умови можуть змінитися з моменту їх озирнутися назад порівняно з їх пристроєм. Результатом ту частку секунди, неуважність може варіюватися від незначних крило Бендер і отримання травм або смерті.

Тим часом, як ця проблема зростає вартість страхування автомобіля передається на безпечними водіями, щоб компенсувати зростання числа ДТП з вини водій відволікає.

Кращий спосіб не стати наступною аварії відволікання водія або статистика пам’ятати небезпечні результати ігноруючи 3-другій зоні аварії. Не допускайте крихітних портативних пристроїв, щоб поставити вас і ваш автомобіль в лещата – Тримайте ваші очі і увагу на дорозі.