страхування автомобіля переконайтеся, що Велика холоднеча не буде коштувати вам дорого

Цієї зими, звичайно, було холодно з рекордними температурами повідомляється в районах країни. Ці температури, безсумнівно, буде більш будинку в полярних регіонах, як багато районів в південній Англії йде добре в мінус цифри, все це означає, що не тільки ми повинні проявляти більше турботи на дорозі при русі, але і коли ми від дороги.

Дороги можуть іноді бути дуже важким, якщо ви не будете обережні протягом зимових місяців, шансів, що ви страждаєте гальмівний завдання практично мертве свідоцтво з льодом і сльота переміщення наших гальмівний шлях далі, ніж нормальні. Намагайтеся уникати водіння, як швидко в сніг і лід, як це зробить зупинки набагато важче ви повинні бути в русі.

Іноді ви можете сказати про майбутній заморожуванні, коли ви бачите зернистість вантажівок на дорогах у вечірній час, але якщо ви їдете по невеликих дорогах і закутках, то є шанс, що вони не будуть зціпив і так може стати віртуальним котки вранці .

Викрадачів дуже люблю цей час року, як за невелику ціну вставати на кілька годин раніше вони можуть зловити всі робочі готуються до їздити на роботу. Багато хто з нас, включаючи мене, винні в, залишаючи наш автомобіль працює, щоб отримати на тепловентилятори і прогріти двигун перед відправленням. Ви будете здивовані, як швидко він приймає за злочин, щоб вкрасти ваш автомобіль, якщо ви залишите свої ключі в замку запалювання, і вони бачать вихлопних здіймаються диму.

Біда в тому, що якщо ваш автомобіль був вкрадений, то, залишаючи ваш автомобіль без нагляду з ключами в замку запалювання, то ваш автомобіль страхова компанія не покриє ваші втрати, страховики припускають, що Ви дотримуйтесь відповідних заходів обережності з вашим автомобілем і ставитися до цих питань з тим, що ви були байдужі до безпеки Вашого автомобіля і зробить Вашу страхову недійсними.

А також нещасних випадків та крадіжок є ще одна проблема з водінням у зимові місяці, завжди є можливість того, що якщо ми отримаємо багато снігу, що деякі автомобілісти застрягли або в скрутному становищі. Якщо це відбудеться, то, сподіваюся, ви будете мати ваш телефон, щоб викликати допомогу або, можливо, там стався нещасний випадок, і ви застрягли в пробці.

Якщо ви застрягли в цій ситуації, то ви не хочете замерзнути і, очевидно, не хочуть витрачати своє паливо, зберігаючи при працюючому двигуні, тому ви повинні мати якийсь спосіб зігрітися чи це ковдру або грілки кишені руку якщо ви їдете на великі відстані або в районах, де, за прогнозами, сніг краще, щоб завжди мати комплект зимової виживання теплий одяг, їжу та, можливо, положення Настій чаю або кави. Ви ніколи не знаєте, якщо ви застрягнете у вашому автомобілі протягом багатьох годин і тому, якщо гірше приходить до гіршого ви кращі готується!

Це правда, що в зимовий період має найбільшу кількість автомобілів страхових випадків, в основному через необережне водіння в лід і сніг і страхування автомобіля котирування відображають це, але якщо ви тренуєтеся деякої додаткової обережності і повністю дорога-Aware, то ви повинні бути в змозі зробити це через холодніше місяць без аварії.