страхування автомобіля. перевищення швидкості штрафи грати хаос страхування автомобіля

Швидкість камери тепер регулярно з’являтися на наших дорогах, і домоглися зниження нещасних випадків, в той час як підвищення мільйони фунтів стерлінгів у вигляді штрафів. Така їхня поширеність, що один з чотирьох домогосподарств є водій, який був спійманий перевищення швидкості принаймні один раз. З переконанням приходить три точки на ліцензію і £ 60 прекрасно – але дослідження, проведені А.А. показав, що є більше витрат, щоб розглянути, і це на страхування автомобіля.

Дослідження А.А. показав, що в середньому водії можуть очікувати побачити їх премій зросте на 20% з перевищення швидкості злочинів, навіть якщо їх водіння запису було прекрасно раніше. Вони зробили свої висновки через Mystery Shopping – виклик ряд вісім страхових компаній та надання відомостей про 25-річної і 40-річної, щоб отримати повну картину наслідків.

Премій за 25-річний збільшилася в середньому на £ 42 після одного порушенням правил дорожнього руху, і £ 178 з двома. 40-річний побачить середній зріст у розмірі £ 28 після одного злочину, а £ 116 після двох.

Однак для 25-річного, тільки чотири з опитаних страховиків підняли премії з існуючої політики через перевищення швидкості першого злочину. З другим злочином в тому ж році, однак, одним страховиком підняв премії від £ 563 до £ 921, інший від £ 563 до £ 776. Одна компанія не могла вчинити страхування водія з другим злочином.

Якщо ви спіймали на камеру контролю швидкості, то важливо, щоб розповісти свою існуючу страховика. Там немає причин не робити цього, оскільки вони навряд чи підвищить ваші премії негайно, їх буде чекати, поки оновленню час переглянути ваші премії. Причина, чому це важливо, тому що якщо ви потрапили в аварію і подати позов, вони можуть використовувати ваші нерозголошення перевищення швидкості переконання перевернути вашу претензію. А те, що не варто ризикувати!

Крім того, якщо ви отримуєте котирування на нову політику, то, знову ж таки, важливо, щоб ви розкрити перевищення швидкості переконання. Окуляри залишитися на водійські права протягом трьох років, але у зв’язку з реабілітацією осіб, які вчинили злочини, страховики можуть прийняти до уваги переконаність протягом п’яти років після скоєння злочину.

Ключ у тому, щоб навколо магазину. Деякі страховики будуть карати водіїв зі злочинами перевищення швидкості більше, ніж інші, і це буде залежати від вашого віку, де ви живете і т.д., як звичайно. Більш серйозні порушення правил дорожнього руху, тим більше буде походів у вашій премії.

Якщо ви отримуєте перевищення швидкості переконання, не впадайте у відчай – просто отримати в Інтернеті і отримати як багато цитат, як ви можете. Використовуючи сайт порівняння зазвичай з’являється, з хорошими результатами. Ви можете виявити, що, роблячи покупки навколо вас бити ще премії минулого року, навіть з вашим переконанням! Якщо ви продовжите з існуючою страхової компанії, не перевіряючи конкурсі, ви могли б викидати сотні фунтів марно.

Звичайно, найкраща тактика б бути, щоб диск в межах обмежень швидкості. Але все, що вам потрібно зробити, це проїхати кілька миль на годину понад ліміт попастися, тому вона може трапитися з кожним.

Золоте правило – бути чесним про правопорушення, і по магазинах навколо. Ви будете вражені тим, наскільки дешевий вашому автострахування може все ще бути з трохи часу і зусиль.