страхування автомобіля, необхідну інформацію про переплат

Переплата є фіксованою внесок, який ви повинні платити кожен раз, коли ваш автомобіль відремонтували через ваш поліс страхування автомобіля. Зазвичай оплата проводиться безпосередньо в гараж ремонт аварії, коли ви збираєте автомобіль. Якщо ваш автомобіль оголошений списати, ваша страхова компанія відніме надлишкового домовилися про політику з розрахункового платежу він робить для вас.

Якщо аварія була інша вини водіїв, і це приймається страховиком третьої сторони, ви зможете відновити ваші переплати від страхової компанії іншої людини. Але що, якщо інший водій не застрахований?

Всі автомобілісти знають, що це вимога закону (відповідно до розділу 143 Закону 1988 року про дорожній рух), щоб мати страхування за будь-який збиток, який вони завдають третіх осіб. Але ще багато дисків без страховки. Оцінка захворюваності незастрахованих транспортних засобів у Великобританії важко знайти, і, з очевидних причин, тих водіїв, які беруть участь у порушенні закону є всі підстави мовчати про це.

Розрахунки з Департаментом транспорту припускають, що у Великобританії близько 5% автомобілів женуть без дійсного страхового поліса. Ця група людей не тільки призводить до високих витрат на чесних автомобілістів у вигляді більш високих премій, але їх присутність на наших дорогах також являє собою серйозну небезпеку для інших учасників дорожнього руху. Отже, незастрахованих транспортних засобів все частіше розглядається в якості однієї з головних соціальних проблем.

Але водіння без страховки не є злочином без жертв. Якщо ви потрапили в аварію з незастрахованим водієм і аварія була не твоя вина, витрати на ремонт будуть оплачені Бюро страховиків транспортних засобів, що, фінансуються в повному обсязі в галузі, або вашим страховиком. Тому, якщо ви берете участь в результаті аварії з вини незастрахованих драйвера ви в кінцевому підсумку отримати Вас відремонтувати автомобіль, але вам все одно доведеться платити зайве і вже не буде нікого, щоб відновити ваші надлишки від.

, Що є обов’язковою надлишок?

Обов’язкове перевищення мінімального переплату ваш страховик буде приймати на свій страховий поліс. Мінімальна ексцесів дійсно змінюються відповідно з вашими особистими даними і водіння запису і страховою компанією. Сьогодні середнє перевищення становить близько £ 100, але молоді водії можуть зіткнутися з надмірностями в розмірі до £ 500 – в той час як більш зрілі, досвідчені водії з гарним послужним водіння, можуть бути запропоновані надлишку всього за £ 50.

Так що ж таке добровільне Надлишок?
Для того, щоб знизити страхові внески, ви можете запропонувати, щоб платити більш високі, ніж надлишок обов’язкове перевищення вимагає вашої страхової компанії. Ваш додатковий надлишок додаткову суму понад обов’язковий надлишкової, що ви згодні платити в разі виникнення претензії на політику. У великий надлишок знижує фінансовий ризик несе вашим страховиком, ваш страховик я в змозі запропонувати Вам значно нижчою премії.

Гараж відремонтував мій автомобіль, але це не буде випускати автомобіль занадто мене, поки я не плачу політики надлишок на них. Чи правильно це?

Так, це нормальною практикою. Але переконайтеся, що ви оглянути автомобіль, коли ви збираєте його. Задовольнити себе, що ремонт є досконалим. Потім переконайтеся, що ви тримаєте їх отримання для вашої переплати, як ви будете мати потребу в цьому, якщо ви проти освоєння страхування третіх осіб. І тільки у випадку, якщо є спір, це гарна ідея, щоб переконатися, що ремонт гаража дає вам графіком ремонту. Це буде список всіх ремонтних робіт, які були зроблені для вас автомобіль.