страхування автомобіля. незастрахованих автомобілів, які будуть розчавлені

Ви один з один з двадцяти автомобілістів, які регулярно їздити без страховки? Краще будьте уважні – ваша машина може бути курс на дробарки і відправлені в лом найбільших заводу в світі в Китаї!

Нові повноваження в даний час дозволяють поліції захопити, конфіскувати і розтрощити будь-які автомобілі на дорозі без страховки. Експериментальна схема була введена в Дарем навесні минулого року. З тих пір поліція конфіскувала понад 1200 автомобілів. З них близько половини були розгромлені на кубики і відправляли для виплавки.

Операція Їжа на винос, як експериментальна схема була відома, був такий великий успіх, що поліція по всій Великобританії з ентузіазмом відточують свою евакуатори. Схема тепер підтримує нові національні поліцейські бази даних, який підтримується страхової галузі. Це дозволяє поліції для перевірки страхової статус кожного автомобіля у Великобританії в той час як вони сидять у їх патрульній машині.

Тепер, якщо ви спіймані на місці злочину без страхування автомобіля ви змушені передати ключі від поліції на узбіччі дороги. Є ніяких винятків – це стосується кожної людини, воно не має значення, якщо це просто забудькуваті помилку або свідомому водіння без страховки.

Тоді ви повинні отримати свої ковзани! Ви тільки 14 днів, щоб пред’явити дійсний страховий поліс в поліцію і забрати свій автомобіль. І інші витрати піднятися. Перш ніж ви зможете забрати свій автомобіль, ви повинні оплатити вартість відновлення тротуару (близько £ 105) та вартість відповідального зберігання – і це цілком могла скласти до £ 15 на день. Так що, якщо ви залишите ваш автомобіль збору на 14-й день, Ви могли бути в для рахунку за £ 315.

І якщо ви не повернути Ваш автомобіль, геть до дробарці це йде!

Під час пілотного проекту, вартість дроблення машин частково фінансувалося Пряма лінія. Вони підрахували, що операція запобігти винос до 2000 аварій. І багато автомобілів конфісковані поліцією були визнані ООН-справним.

Представник поліції сказав: “незастрахованих водіїв часто грішать багато інші злочини. Такі, як не має ні водійських прав, ні MOT сертифікат. Ми робимо все, що в наших силах, щоб отримати ці небезпечні і незаконні водіїв з наших доріг ».

Дійсно, незастрахованих водіїв набагато більше проблем, ніж багатьом з нас було б очікувати. Департамент транспорту нещодавно повідомив, що 1 з 20 автомобілістів регулярно їздити без страховки. Крім того, дослідження від Асоціації британських страховиків виявив, що незастрахованих водіїв є одними з найнебезпечніших на дорогах. У середньому вони викликають один нещасний випадок кожні шість місяців і в три рази більш ймовірно, будуть засуджені за водіння без належного догляду і уваги.

І хто платить за ці незастрахованих нещасних випадків? Ми робимо! Середня страхова премія автомобіль навантажений на £ 30, щоб покрити вартість збитку, заподіяного незастрахованих автомобілістів. У Великобританії, яка додає до додаткові £ 500 млн. виплачується щорічно законослухняних автомобілістів!

Але це ще не кінець нашої фінансової болю. Якщо незастрахованих транспортних засобів стикається в ваш автомобіль, він як і раніше записується як “вина претензії” на вашої політики. Це означає, що ви повинні будете заплатити надлишкової коли ваш автомобіль відремонтували, і якщо у вас немає претензій захисту на вашій політиці, ваші немає претензій бонус буде стук. За два роки, скорочення бонусу ніяких претензій може легко коштувати £ 275 в більш високі страхові внески.

Приступлять до захоплення автомобілів з дороги і розчавити їх була тепло зустрінута Асоціація британських страховиків. ABI вже давно критикують м’якості покарання роздавали суди для незастрахованих автомобілістів, але вони все ще хочуть посилити покарання. Правопорушники, як правило, оштрафували всього за £ 150 до £ 200 – з часом платити – і це набагато менше, ніж середній автомобіль страхової премії. Звичайно, це не може бути правдою справедливості!