страхування автомобіля наскільки це важливо

Із зростанням кількості автомобілів на дорогах міста, а також кількість пасажирів, які хочуть зручність їх власних транспортних засобів, страхування автомобіля є відмінним способом для управління фінансами щодо вашого автомобіля, а також підготовки у разі ушкодження, крадіжки або перепродажу вашого автомобіля.

Однак, перш ніж укладати договір страхування, важливо знати, що ви приймаєте поза. Важливо також, щоб бути в курсі шахрайських страховиків також у прийнятті вашого рішення страхування; так само, як важливо бути чесним, коли виймаючи вашу політику і зробити свій претензій.

Багато людей брешуть автомобільних страховиків, щоб заощадити на страхових внесків. Найбільш поширеними брехня про вік, адресу та де автомобіль припаркований на ніч. Багато людей також які не заявляють банів за перевищення швидкості або водіння в нетверезому вигляді.

Брехня про особисті або водіння запису відомостей може призвести до страховий поліс стає пошкодженим, сказав uSwitch.com, яка спонсорувала дослідження.

ABI вважає, що база даних може врятувати страховиків £ 20,000 в день виявлення і запобігання шахрайських страхових.

Він додав, що страховики могли б платити стільки, скільки 500 млн фунтів стерлінгів на рік, щоб шахрайським заявників.

“Нечесні претензій автострахування оплачуються за рахунок чесних клієнтів, саме тому страховики повні рішучості викорінити їх,” АБІ Прес-секретар Джастіна сказав Джейкобс.

“Не тільки це допоможе виявити більше двигун шахрайстві, але він буде діяти як сильний стримуючий фактор, що робить, хто думає про шахрайство на їх страхування думати двічі.”

Мотор претензій перевірки з Кента було встановлено, зробили шахрайської діяльності на десятки тисяч аварій відгуки в недавньому цивільній справі. У результаті справа, яку протягом трьох років стоїть розслідувань командою на Hill Dickinson, адвоката страховики попереджають проти використання інформації, наданої Адріан Мантія Beckenham. Пан мантія, 53, який, як кажуть, впорядковано 50 000 пошкоджений у ДТП протягом 3-річного періоду, використав кілька псевдонімів підписати його доповіді.

«Так як це рішення він підготував звіти, використовуючи інші псевдоніми”, сказав Пітер Окс, партнер і голова шахрайстві на Hill Dickinson. “Це не зупинило його дії, але ми розшукати його і попередити наших клієнтів, коли це відбудеться».

Результат справи може приборкати кількість шахрайських випадків, як шахрайство кільця доведеться знайти нову інсайдерської, якщо вони хочуть підписати підроблені претензій двигуна, додав пан Окс.

Помічник адвоката Мартіна Stockdale сказав пан Мантія га не було пред’явлено звинувачення, тому що кримінальну відповідальність лежить на поліції з розслідування якщо страхова фірма висуває про порушення кримінальної справи. “Є чітко питання я думаю, може представляти інтерес для поліції”, сказав він.

Пан Мантія пройшло імена Стюарт Кінг, Пітер Сміт, Дерек Dunk і Мартін Бут – причому два останніх інженерів, які були використані паном мантії. Адвокати подали інформацію до суду, який показав пан Мантія робив у середньому на сім перевірок у день, часто в різних районах країни.

Що стосується споживачів, так і страховиків, так, хворий розкрити ключову інформацію, тому що вони збиті з пантелику страхування жаргону промисловості, якщо є сумніви, нехай здоровий глузд візьме гору і переконайтеся, що чесність – найкраща політика.