страхування автомобіля народні – мінімуми, відповідальності, всеосяжного і повного охоплення

Якщо вам пощастило володіти транспортним засобом, важливо знати, що закон робить її обов’язковою для власників транспортних засобів, щоб скористатися страхового захисту для своїх автомобілів. Це потрібно у всіх державах. Власник має можливість вирішити, від типу страхового покриття, проте власники повинні нести якусь страхування відповідальності, яке зможе компенсувати витрати, що виникають через травми і пошкодження майна. Мандат існує, тому що якщо ви отримаєте травму в результаті нещасного випадку або випадково матеріального збитку хтось, ви не повинні платити засмучений сторона – страхова компанія зробить це за вас, а у разі отримання травми компанія оплачує медичні рахунки. Це варто знати про деякі поширених варіантів страхового покриття в цілому, пропоновані страховими компаніями. Плани доступні протягом тривалого часу. Деякі компанії також пропонують плани на короткий термін страхування автомобіля, якщо ваша премія бюджет менше. Плани розказана нижче.

Страхування відповідальності

Це основний і найважливіший аспект страхового покриття. Цей план захищає “застраховані” проти судових процесів і позовів, поданих людей, які постраждали якийсь матеріальний збиток або отримав якісь тілесні ушкодження, у зв’язку з деякими діями або діяльність, що здійснюється “застраховані”. Варто знати, що страхові компанії не платять нічого “за сумою”, тобто існують обмеження бере участь при виплаті компенсації. Так що, якщо аварія включає в себе більше, ніж одна людина, страхова компанія буде платити до максимальної межі підписаний в рамках плану. Сума, що залишилася, при необхідності, повинні бути сплачені “застраховані”. Охоплення доступна як для нових автомобілів для продажу, а також на старі автомобілі.

Медичне страхування

Цей план, виявляється, один з найважливіших форм страхового покриття для більшості людей в усьому світі. У більшості країн, медичні витрати і збори, як правило, висока. Так люди працюють з цієї конкретної форми страхового покриття дуже ретельно. Страхова компанія оплачує всі витрати, що виникають у зв’язку з госпіталізацією проводиться для медичного чи хірургічного лікування, невідкладна допомога звинувачення, годуючих зборів, і навіть понести витрати під час похорону. Медичне страхування тільки забезпечує компенсацію будь-яких або всіх витрат, пов’язаних з медичною діяльністю та / або лікування, і це може навіть включати фізіотерапію звинувачення. Проте, компенсація надається тільки до певної межі, так що якщо госпіталізація довше, і медичні рахунки піднятися, страхова компанія буде викуповувати максимум підписав суми, зазначеної в плані.

Незастрахованих охоплення автомобіліста

Цей план рекомендується забезпечити захист від витрат, що виникають при організації, відповідальної за ваші пошкодження невідома, і не доступний. Як правило, план передбачає компенсацію за блискавичний типу сценаріїв, коли особа, відповідальна за аварії або пошкодженні біжить від місця аварії. Цей план також відомий як “УМ” плану. Знову ж таки є Виправлена ​​межа, до якого страхова компанія буде платити, і тільки якщо особа, відповідальна за шкоду, невідомо. Багато компаній пропонують нові авто страхування автомобіля при покупці автомобіля, так що вам не доведеться шукати незалежні страхові provider.one ще дещо.

Автомобільний пошкодження покриття

Це покриття також важливо для власників транспортних засобів, так як вона забезпечує покриття у випадку Ваш автомобіль буде пошкоджений в результаті нещасного випадку, і ви понесете істотні “Ремонт” законопроект. Цей план насправді пропонується в двох частинах:

Зіткнення освітлення

Як випливає з назви вона охоплює будь-які пошкодження, що виникають у зв’язку з будь-який удар або зіткнення.

Інші, ніж зіткнення освітлення

Ця опція також відомий як “ОТС” планує і забезпечує покриття для інших факторів, таких як крадіжка, пожежа, вибух, землетрус, повінь, вандалізм, і навіть нещасних випадків тварина. Знову ж таки є фіксований верхня межа для обох варіантів, до якої страхова компанія буде компенсувати.

Це залежить від того, наскільки добре ви вибрали варіанти страхування, і які межі компенсацій були створені. Важливо також знати, що скориставшись будь-який вид покриття означає, що ви будете платити премію щороку, або через певні проміжки часу, щоб зберегти план “живцем”, так що є також відповідальність бере участь, і розмір премії зазвичай залежить від обмеження компенсації шукав.