страхування автомобіля – навантаження з плечей

За статистикою, є сотні дорожньо-транспортних пригод в Південній Африці в день. Ці номери знаходяться в діапазоні від великих до дрібних аварій. Лише близько 30% транспортних засобів на наших дорогах застраховані. В даний час коефіцієнт смертності на наших дорогах, де 32 чоловік вмирають кожен день, здається, майже метафоричне зітхання полегшення вашої аварії повинні вважатися “малої”. Це поки не вказані датчиком вантажівка випуск і ремонт Кузовні цінами.

Це не нечуване для ремонту вм’ятини і кілька подряпин на гонку в тисячі, сума, яка може бути майже неможливо отримати доступ. Можна було б зберегти протягом декількох місяців і місяців, намагатися отримати доступ до кредиту або найчастіше, поставити на їх вартість кредитної картки для того, щоб їх транспортний засіб у пристойному стані.
З будь-який з цих варіантів, якщо будь-яке з них навіть бути можливо для деяких людей, це означатиме істотну суму грошей видалено з вашого бюджету кожен місяць.

Він може навіть здатися, неосвічені, щоб не вжити необхідних заходів обережності при страхуванні вашого автомобіля за розумну плату кожен місяць. На жаль, поклавши руку на серце, багато людей відчувають, страхування автомобіля є дорогим, щомісячний рахунок, який може коливатися і змінюватися, як безтурботно як процентна ставка робить. Можливо, ці люди не мають “, це не станеться зі мною» менталітет, або вони вважають, якщо це станеться – це те, що вони будуть “мати справу з тим, коли прийде час.”

Перше можна вела прямо назад в статистику: якщо є такий високий відсоток дорожньо-транспортних пригод на наших дорогах кожен день, шанс бути одним з цих статистичних даних тривожно висока. Треба також враховувати, що велика кількість дорожньо-транспортних пригод “іншого водія вині! І що станеться, якщо “інші водія немає страховки? І ніякі гроші, на які не для відновлення пошкодженого транспортного засобу? Хто буде ремонтувати пошкодження вашого транспортного засобу, то? І тому, це не має значення, якщо ви кращий водій у світі, це може трапитися з вами.

Що стосується менталітету тих, хто буде “мати справу з ним, коли прийде час,” Я хочу, щоб зобразити історію про нещасну людина у фільм я дивилася в останній час:

Ця людина був залучений в дорожньо-транспортна пригода з дружиною і дитиною. Він прокидається від тяжкої контузії тиждень потому тільки, щоб бути сказаним, що руйнівний звістка, що його дружина і дитина не вижила аварії.
Після повернення додому, він занурений в реалізації його втрати, коли лунає стукіт у двері. Це його адвоката, який пояснює, що, бачачи, як людина, скорботний був відповідальним за аварію, в якій інший автомобіль брав участь, він несе відповідальність за всі збитки. На жаль, траур у людини не було страховки, і повинен негайно почати продавати деякі зі своїх найбільш цінних активів і заповітні для покриття витрат аварії.

Як ви можете собі уявити, це несподіваний поворот подій був майже нестерпним тягарем для людини сумує мати справу.
На додаток до втрати двох найбільш затребуваних і коханих людей в його житті, йому довелося витримати звертається – з судових справ і непотрібних судових засідань страхування.

На закінчення, цілком очевидно, що вигоди від страхування автомобіля набагато переважають витрати. Це може здатися незручним одного бюджету доведеться платити гроші кожен місяць за те, що ніколи не може статися. Тим не менш, це невелика плата за спокій, знаючи, що ви захищені захворюваності на вашої вини, чи чужий частини.