страхування автомобіля міркування при переїзді

Якщо Ви рухаєтеся в інше місце тимчасово (менше 6 місяців), зазвичай немає ніякої необхідності вносити зміни в страховий поліс автомобіля, – але, ви повинні дозволити вашої страхової компанії знають – про всяк випадок. Тим не менше, якщо ви рухаєтеся будинку постійно, є багато факторів, які ви повинні будете розглянути при оновленні політики. Багато з цих факторів буде впливати на ціни ви будете платити. У цій статті ми пояснимо деякі з питань, пов’язаних з рухомими будинок, який може впливати на ваші ставки страхування автомобіля.

№ 1 – уникати політики недійсним

Тому що багато провайдерів Автострахування визначити ваші ставки в значній мірі засновані від того, де ви живете, вам потрібно спілкуватися зміну адреси, коли ви переїжджаєте в інший будинок. Невиконання цієї вимоги може призвести до анулювання політики. При переміщенні і залучені в автомобільній аварії під час якої ви поранені або Ваш автомобіль отримує пошкодження, ви можете бути здивовані, дізнавшись, що ваш автомобіль страхового поліса більше не пропонує страхування.

# 2 – регулювання швидкості за поштовим індексом

Одна з причин, чому ваші премії страхування автомобілів впливає місце розташування в тому, що носії часто призначити ризику для конкретних поштових індексів. Наприклад, якщо є надмірна концентрація драйверів у певному поштовий індекс, ваші тарифи можуть збільшитися. Або, якщо ви рухаєтеся в поштовий індекс, який має високий рівень злочинності (крадіжки авто, вандалізм і ін), ваші тарифи можуть також збільшуватися. Звичайно, це означає, що перехід на поштовий індекс з меншою кількістю драйверів і більш низький рівень злочинності має призвести до зниження премій.

# 3 – знизити ціни через менш водіння

Іноді, переїзд означає, що ви будете їздити менше. Живуть ближче до вашої роботи, у школі вашої дитини, або інші місця ви відвідаєте часто (наприклад, продуктовий магазин) може знизити ставки страхування автомобіля. Провайдери розуміють, що менша кількість миль їх страхувальникам диск, тим менша ймовірність, що вони будуть залучені в дорожньо-транспортній пригоді. А це призводить до меншої кількості вимог.

# 4 – проти гараж дорозі проти вулиці

Компанії автострахування пред’являються позови за крадіжки і вандалізму авто щодня. Це дорогий для них, щоб оплатити ці претензії. Тому що ваш автомобіль більш схильний крадіжок і вандалізму, коли він припаркований на вулиці, провайдери вважають гараж (і навіть дорога) Парковка сприятливо. Якщо ви переїзду і нових розташування забезпечує гараж, ваш автомобіль страхова компанія може бути в змозі запропонувати вам знижку.

# 5 – Чи буде ваше фінансове чи сімейний стан зміниться?

Іноді, переїзд пов’язаний із зміною фінансового або сімейного стану. Обидва вони можуть вплинути на ваші внески. Оскільки носії автострахування розглянути ваш рахунок кредиту і загальний фінансовий стан при визначенні ваші ставки, збільшення ваших активів може призвести до більш низьких ставок. Крім того, перевізників можливо одружені люди, менш імовірно, щоб потрапити в автомобільну аварію. Якщо Ви рухаєтеся будинку через одруження, нехай ваше авто страхової компанії знає. Ви можете бути винагороджені ще знижка на Ваші премії.

коли прийшов час, щоб перемістити

Переїзд може бути напруженим і розчарування події. Існують сотні рішень, щоб зробити і зазвичай обмежені терміни протягом яких, щоб зробити їх. Це, як кажуть, важливо, що ви знайшли час для оновлення вашого автомобіля страховий поліс з інформацією про вашу новому місці. Це включає в себе оновлення адресної і кількість миль, ви будете їздити щороку. Зазначимо, зміни у вашій домовленості паркування, а також зміни у ваші фінансові або сімейного стану. Кожен з цих факторів може вплинути на премії ви будете платити. І не спілкуватися ці фактори можуть призвести до скасування охоплення.