страхування автомобіля міні-велосипедів потрясіння попереду

Страхування автомобіля займає значну частину з великого доходів населення, а й для молодих водіїв це може бути поза межами досяжності з низьким рівнем доходу. При нормальних обставинах нове водійське посвідчення являє собою чисту, штрафні очки за порушення правил дорожнього руху не роблять вигляд тільки після хоча б трохи часу на дорогу. Ці дві обставини роблять мотоцикл власності набагато більш привабливою пропозицією для безгрошових молодих людей.

Існує, однак, відзначити, виключенням з цього. І тільки порівняно недавно, що міні-мотоциклах зробили зовнішній вигляд, і їх використання було прийнято до жадібно неповнолітніми, але вже законодавства мала бути змінена мати справу з їх незаконне використання. Це призводить до конфіскації мотоцикли і в деяких випадках розгромлена і їх власники переслідують.

Там, здавалося б, мало сенсу в переслідуванні неповнолітніх внаслідок порушення правил дорожнього руху, але влада вирішила використовувати закон, щоб дати їм можливість розбиратися з кривдниками в досить унікальним способом. Незважаючи на те, правопорушники, як правило, діти, які кілька років від того, достатньо старий, щоб, мати водійські права, вони постраждали штрафними очками. Вони розміщуються на запис, і коли перша ліцензія застосовується для кара застосовується і ліцензію схвалили.

Злочини відбуваються, які породжують ці штрафи, як правило, засновані на законах, що стосуються використання транспортного засобу. Це незаконно, щоб використовувати будь-який автомобіль, якщо водій не має ліцензії та транспортного засобу оподатковуються і застраховані, якщо ці вимоги не будуть виконані, то використання дозволено лише на приватній землі і підлягає власник земельної ділянки Видача дозволу.

Проблема в тому, що більшість міні-мотоциклах використовуються на державній землі, тротуарів і доріг, і сумнівно, що (як правило) юнацький гонщики знають, що будь-який злочин скоюється. Це, однак, ще більш сумнівно, якщо гонщики внесли свій внесок у вартість мотоцикла в будь-якому випадку. Таким чином, машини в основному були куплені батьками, які повинні бути інформовані про закон і повинні показати більше почуття відповідальності.

Число нещасних випадків вже сталося, коли гонщики зіткнулися з пішоходами, дорожнього руху та інших перешкод. Не помиліться – цих машин може бути невеликий, але сучасний дизайн двигуна домігся того, що вони здатні на швидкостях, які з усіх пропорційно їх розміром. Обидва гонщика і їхні жертви опинилися в лікарні, а в деяких випадках в реанімації у результаті травми.

Мало того, якщо збиток закінчилася там, з травмованим дитиною або пішохід, збожеволілі від горя батьки і дорогий мотоцикл конфісковані і роздавлений, але відкладений ефект також може бути болючим. Цілком імовірно, що всі учасники аварії забуде про інших покарань, поки молода людина не застосовує для їх першої ліцензії після досягнення віку відбіркових.

Якщо ліцензія видана він виконуватиме запис із забутих штрафних очок. О.К. так в чому проблема, запитаєте ви. Ліцензія хотів, і був виданий. Проблема полягає в наступному вимозі, яка є страхування. Кожна компанія звернулася за котирування, буде просити про рекордні водія, і коли вони дізнаються, що ліцензія має штрафних очок на цьому їх інтерес буде зникати швидше.

Там буде миттєвою і досить дикі націнки в премії, що підлягає виплаті. Це, ймовірно, змінюватися в залежності від тяжкості злочину, від відносно м’якою, але все ще дорогий збільшення вартості за дрібні правопорушення у переважній збільшується для більш серйозних злочинів, таких як небезпечне водіння. Будь-яка згадка про злочин водіння в нетверезому вигляді зробить страхування практично неможливо одержати у зв’язку з надмірно високу вартість, за умови, що кришка не навідріз відмовився.

Прес-секретар страхової компанії дав деякі приклади фактичних витрат. Молодий чоловік водій Fiesta з пенальті безкоштовну ліцензію цитується як перед всеосяжної страхові платежі близько £ 37 на тиждень, але той же хлопець з небезпечним переконання водіння повинен знайти майже £ 48 на тиждень. Це на 29% і є значна сума для виплати щотижня.

Зверніть увагу, що в той час як молода жінка водій в такому ж положенні платитиме ті ж 29% для небезпечного переконання водіння, відповідні цифри в її випадку було б менше £ 24 на тиждень на чисту ліцензію або більше £ 30 на тиждень з переконаністю . Це через більш високого ризику аварій для молодих чоловіків.

Таким щедрим батькам потрібно уважно розглянути. Вони не могли б зробити їх потомство ніяких позичені в довгостроковій перспективі за рахунок випліскування на міні-мотоцикл для них, перш ніж вони отримають ліцензії і може їздити на законних підставах.