страхування автомобіля мій ідіотський, дурний спроба зробити щось, що повинен був зробити в режимі онлайн, пт. 1

Я зазвичай не злитися про щось, що має бути просто. Я виявив, що життя занадто коротке, щоб витрачати час і злитися про речі, які знаходяться поза вашим контролем .. І не дарма. Прості речі повинні бути, ну, просто. Але коли просте стає складним, я засмучений, що не є добре для тих, хто бере участь.

Я опинився в кінці моєї мотузки кілька років тому, намагаючись отримати нові цитати страхування автомобіля для мого 1998 Honda Accord. Це було, перш ніж я дізнався про те, щоб онлайн лапки страхування автомобілів, і як легко і швидко це було. Я стояв на стоянці автомобіль агента страхуванню, на холодний ранок Каліфорнії (так, є така річ), очікуючи жінку знімати мою машину.

На жаль, я згадав моє призначення, але жінка зйомці очевидно, цього не зробив. Вона ще не прибула в офіс ще. Її помічник, досить великий, суворий іспаномовних леді, відкрила офіси, і був першим, хто там. Вираз її обличчя був зовсім не прагнуть і щасливим. Просто моя велика удача.

“Не могли б ви почекати ще кілька хвилин?”, Відкриття леді запитала. «Наші дівчата застрягли в пробці, і запізнюється. Вона буде тут протягом декількох хвилин “.

Який у мене був вибір? Це було трохи після 8:00 ранку. Я не можу говорити погано про її ставлення, тому що в той ранок, у мене були стосунки себе. Я був голодний. Я потребував моєї шинки і сиру вранці круасан і молочний шоколад, але кинувся, щоб дістатися до офісу страховика. І тепер, я застряг, втрачаючи час, а також отримання голодніше з кожною хвилиною.

Я думав про те, десь в іншому місці, але місце, де я можу отримати іншу цитату було хороше 5 кілометрів, який був приблизно в 30 хвилин ранку в годину пік. Я створив швидкого раз-два графіка, який вранці. Я збирався закінчити мою страховку, то спрямовуються вниз до 8:30 DMV призначення по вулиці з моєї нової папери страхування, так що я міг зареєструвати свій автомобіль. Я просто людина звички таким чином. Я також зазвичай дуже спокійно. Але мій спокій повільно залишивши мене.

Прості стала комплексу. Arrrrgh.

Було вже 8:10. Я підраховував, що у мене було всього кілька хвилин, перш ніж я був змушений виїхати до DMV. Але без документів страхування автомобіля, тим не менше, я не збираюся, щоб зробити що-небудь.

“Ми не можемо просто отримати всі інші документи в сторону, і взяти фотографії в останній раз?”, Я запитав леді.

“Мені дуже шкода, що ми не можемо”, спільник відповів. “Вона буде тут через кілька хвилин.”

Я думаю, що я був би в порядку з цим стандартом, суха відповідь, якби не напів-грубу поведінку цього очевидно незручності дамі, суміш “Keep-сорочки-на” і “бери це чи залишити- -IT “.

Що сталося з “Клієнт завжди правий”?

Було вже 8:15. Мій DMV призначення офіційно був підірваний. “Я повинен йти”, сказав я. , “Просто забудь все це,” сказав я, намагаючись прикрити свій гнів.

“Добре сер. Мати гарний день. ”

Це все, що я отримав. Ніякі вибачення. Ніяких “Приносимо вибачення за незручності”. Навіть не “дякую, що намагався”.

Коли я йшов з дверей, задзвонив телефон. Я зупинився, про всяк випадок, це була камера дівчата, заявивши, що вона буде там в секундах. Міс Щастя підняв трубку.

“Алло? … Де ти? … Що? … Ну, отримаєте тут, коли ви можете … до побачення.”

Вона повісила трубку і повернувся до мене. “Вона була в автомобільній аварії по дорозі сюди.”

Я просто тупо дивився на неї протягом 3 секунд. Як іронічно. Я похитав головою, і вийшов за двері.

Тепер, знаючи, що я знаю про зручність і швидкості Інтернету, я не зробив би це таким чином.

Зробіть собі послугу, заощадити час і отримати безкоштовну онлайн консультацію зі страхування автомобілів від страхових-інфо-center.com. Це займе всього кілька хвилин, немає ніяких зобов’язань, і усміхнена леді на першій сторінці є шлях, більш гарний вигляд, ніж Grump мені довелося мати справу з тим днем. Витратьте кілька хвилин, і швидкі і безкоштовні онлайн авто страхування цитатою. Це може врятувати вас $ 450 або більше на вашому автострахування.