страхування автомобіля може бути торкнуться вашу погану кредитну історію

Якщо у вас поганий кредит ви можете бути відмовлено страхування автомобіля! Захисту, що надається споживачеві з часів Великої депресії 1929 більше не існує. Фінансові закони пройшли через Конгрес у 1992 році дозволила банки, страхові компанії, інвестиційні фірми для обробки банківських, страхових та інвестиційних операцій. Закони, прийняті після 1929 не дозволили банкам страхування та прямі торговельні біржі, страхові компанії також не могли проводити банківські операції або фондової біржі не могли фондової біржі компаній переслідувати страхування або банківських операцій.

Ця свобода була надана без подальшого захисту споживача включені в ці нові закони. Там в даний час не існує єдиного органу споживчого закону, що регулює приватне життя споживачів. Приватна особа повинні боротися тріумвірат обміну банківських, страхових і фондових через судову систему для свого права на приватне життя.

У деяких штатах дозволено використання індивідуальних кредитних бути визначальним фактором при видачі страхування автомобіля. Однак дві такі станів, Техас і Мічіган інституціоналізованої держоргани ретельно керувати і управляти цими органами страхування. Ці держави мають соціалізовані план автомобільної безпеки, де особи, які мають поганою кредитною або низькооплачувану роботу, може отримати економічні охоплення або страхування цивільної відповідальності автомобіля.

Правда, кожен з них має досить суворі правила за якими автомобіліст може претендувати на низьку вартість страхування. Однак, це двосічний меч! Тактико-технічні характеристики кожного страхового агентства і компанії ретельно підтримується. Вони включають швидкість, з якою законні претензії розглядаються в страховій компанії, задоволеність клієнтів (і клієнт, і позивач), відповідність державним і федеральним законам. Індекс продуктивності видається для кожної фірми та їх відповідні витрати на страхування порівнюються з обох державних і федеральних витрат на охоплення. Держава створила свої актуарні бази даних для оцінки страхового покриття. Автомобіліст може вільно переглядати їх для визначення краще висвітлення для своєї ситуації. Споживач дана влада, що страховий постачальник може цінувати і поважати.

Цей факт може дати деяке задоволення середній автомобіліст, але деякі з нас все ще хочете знати, як хороший чи поганий кредитної зробити автомобілісту хороший ризик або поганий. Можливо, це питання чесності! Якщо у мене є гарна кредитна то я завжди буду підкорятися правилам дорожнього руху і жоден з поганих речей у житті не чіпатиме мене. Чи хороший кредит означає, що ви можете уникнути удару п’яний водій, уникнути необхідності ваш автомобіль відштовхнувся від дороги в прилеглому озері або мають бурі з градом сумую за тобою? Я можу зрозуміти, де чесність робить постійні страхові платежі будуть відображені у вашій кредитній Але як не встановлює страхові тарифи?

Перегляд звіту до 79-м штатом Техас Законодавчих 2004 року я виявив, що страхування не було відмовлено через погану рахунок кредиту, але що це може бути більш високу премію через поганий кредит. Статистика показує, що люди в 30 року віковий групі має гірші кредитні та найбільший збиток транспортного засобу повідомляється. Мій висновок не буде, що погані кредити змушує вас недбало. Замість мого складання в тому, молоді та схильність до безладних поведінкою був причиною. Справа в тому, що немає ніякої прямого причинно-наслідкового зв’язку, але в той найсильніші умовиводів з’єднання.