страхування автомобіля легальним прикриттям витрати – політики необхідно

Як і багато людей купівлю автомобіля, ви ходите по магазинах навколо і купити онлайн. Ви знайшли дійсно гарне, економічно ефективні угоди. Так що, коли справа доходить до остаточної перевірки, ви вибираєте не поставити галочку Так або Ні в цьому юридичному кришку коробки витрати? Це додасть трохи більше, щоб загальне, і це не є обов’язковою вимогою, так що ви можете захотіти, щоб залишити його. Не в останню чергу тому, що це безумовно не найвідоміша частина страхового! Це, однак, те, ми думаємо, ви дійсно повинні розглянути питання про включення, якщо це не в політиці в якості стандарту. А ось приклад того, чому:

Раніше цього року Джейк, один з наших позаштатних авторів, була залучена в автомобільну аварію. Його Golf Mark I його гордість і радість, і він провів багато щасливих вихідних працюємо над цим. Тому, природно, він хотів Загальна страхова до кожної можливості – навіть витрати на юридичні послуги.

Це, звичайно, виявилося правильним рішенням після аварії. Автомобіль потрапив з тилу, так що деякі з пошкоджень автомобіля може бути виправлена. Страхової компанії працювали швидко, щоб мати справу з позовом. На жаль, Джейк також зламав зап’ястя і деякі шийного відділу хребта. Якби він не набрав законної покрити витрати, рахунок для адвоката, щоб переслідувати його вимогу про відшкодування збитків були б виключно його відповідальність. На щастя, оскільки у нього була кришка, Джейк зміг отримати свою компенсацію швидко. Робочі як позаштатний автор, Джейк не мають страховки роботодавця допомоги по хвороби. Втрачені години означають втрачені гроші. Джейк був без роботи протягом місяця – і заробітну плату через місяць. З легальним прикриттям витрат, однак, Джейк зміг претендувати на втрату заробітку і будуть отримувати компенсацію за них у будь-який день.

Загальна вартість цього спокою і доходи безпеки? Додаткові 2 £ в місяць на його премії, безумовно, вигідне вкладення грошей для нічиєї!

Повністю комбіноване страхування автомобіля гарантує, що ваш автомобіль добре піклуються, але як про водія? Аварії Джейка була не його вина, але він повинен був провести місяць з роботи. Без правового покрити витрати, витрати на отримання компенсації впав би до нього. З нею він був так само захищений, як і його улюбленої машини, і не доведеться турбуватися про те, в змозі дозволити собі зробити заяву.

Візьмемо інший приклад типового аварії: ви цілими і неушкодженими, але ваш автомобіль повинен чекати в ремонтній майстерні протягом двох тижнів у той час як частини входите без заміни орендований автомобіль, оскільки частина вашої страхової угоди, вам доведеться покладатися на громадський транспорт – Чи не з цієї причини ви купили свій власний автомобіль! З легальним прикриттям рахунок, ви можете використовувати орендований автомобіль і знаєте, що ваші проблеми і незручності будуть компенсовані.

Все, що вам потрібно зробити, коли ви стверджуєте, на правової політики витрат є забезпечення аварія деталі таким же чином ви це зазвичай робите – всі документи будуть піклуватися про вас. Цілком можливо, що вам може знадобитися поговорити з вашим адвокатом, або з’являтися в стенд у разі разі звернення до суду, але ви ніколи не доведеться платити ніяких судових витрат.

І ця ціна є низькою, іноді навіть безкоштовно. Адмірал включити його в якості стандарту. Більшість страхових компаній роблять безкоштовно, але вона становить у середньому близько £ 20 на рік – наприклад, більше, ніж плата £ 17,85, і бюджет додати додаткові £ 24. Розглянемо юридичні баталії, які в результаті нещасного випадку претензій у минулому – особливо там, де серйозні травми і претензії були залучені. Компенсація – за ціною – може розтягнутися на мільйони. Ніхто не може сумніватися, що в таких випадках, юридичні покриття витрат є варта того, щоб будь-яка політика.

Так що наступного разу ви купуєте страхування автомобіля, переконайтеся, що ваша політика включає в себе правову покрити витрати. Прийміть це як додатковий, якщо це не входить у стандартний пакет. Ви не відчуєте додаткову плату, але ви, звичайно, бути в курсі переваг, якщо ви коли-небудь знадобиться.