страхування автомобіля купівлю FAQ

: Майже всі держави в США вимагають, щоб все законно, щоб у водіїв мінімальні суми покриття відповідальності з їх транспортними засобами. У кожній державі мінімальної кількості страхуванні відповідальності бувають різні, і не відповідають цим вимогам, як правило, призводить до штрафів, призупинення дії ліцензії та навіть тюремне ув’язнення. Навіть у державах, де страхування не є юридичною вимогою, Ви повинні нести фінансову доказ вашої здатності платити за шкоду, заподіяну в разі аварії. Коли мова йде про інші види страхування, поза захисту відповідальності, ці чисто факультативний у всіх штатах і не мають жодних правових обмежень чи вимог.

Питання: Чи потрібно мені страховий поліс перед покупкою автомобіля?

A: У випадку, якщо ви купуєте ваш перший автомобіль і ніколи не було страхування, перш ніж, ви повинні будете купити поліс перших, з тим, щоб мати можливість взяти машину у дилера. Більше того, якщо ви фінансуванні покупки за допомогою автокредиту, ваш кредитування компанії швидше за все введе вас з конкретними вимогами страхування для виконання покупки.

Якщо у вас вже є страховий поліс і перетворює машини у вас є 2-4 тижні, щоб повідомити своїй страховій компанії про зміну, а постачальник буде регулювати страхові тарифи до відповідної марки автомобіля і моделі. Не забудьте повідомити вашому постачальнику в термін, в іншому випадку ви ризикуєте не мають покриття при купівлі нового автомобіля протягом певного періоду часу.

Якщо ви просто додавши нову машину в існуючу політику, не позбувшись від старого, правила варіюються від компанії до компанії. Деякі провайдери автоматично забезпечити покриття для знову доданих транспортного засобу, в той час як інші вимагають, щоб повідомити їх про додавання в зазначений період часу. Це краще запитати у вашого агента про це першими.

Q: Як отримати дешеве страхування авто?

A: Перш за все, отримати якомога більше авто страхування котирування від різних постачальників, наскільки можливо. Це дозволить вам порівняти ціни в магазинах для кращої політикою, і більшість з вас знає, як порівняння торговий допомагає отримувати найнижчу ціну за кращий продукт або послугу. Правило застосовується і тут.

Якщо ви шукаєте в купівлі нового автомобіля необхідно враховувати його витрати на страхування теж. Запитайте страхового агента про самої страхової чистих транспортних засобів, якщо ціни дійсно мають значення для вас. Як правило, автомобілі з низькою крадіжки, низькі витрати на ремонт, і хороші оцінки безпеки є найдешевшими, щоб застрахувати. І це не обов’язково означає, що ви повинні купити дешевий автомобіль, щоб отримати дешеве страхування автомобіля.

Інші способи зниження ваші ставки включають в себе певні фінансові ризики, проте вони абсолютно законно. Насамперед, ви можете збільшити ваші франшиз і ваші ставки будуть автоматично йти вниз, однак ви будете зобов’язані платити більше з власної кишені, перш ніж насправді охоплення ногами дюйма Ви також можете переглянути кількість охоплення, і встановити їх нижче, ніж на початковому етапі. Тим не менш, настійно рекомендуємо вам нести більше відповідальності охоплення, ніж державні мінімальні вимоги для того, щоб запевнити вас є необхідні кошти для виплати серйозної аварії.