страхування автомобіля – кришка претензій третіх сторін у випадку аварії

Страховий бізнес стає обширної в даний час. Ви можете застрахувати не тільки своє життя, а також, що з ваших близьких, хоча ви можете, а також застрахувати свої речі, а також подорожей. Взагалі кажучи, страхування ділиться на дві великі класифікує – життя, а також спільні. Як і передбачає назва страхування життя страхує ваше життя. Ця група може бути надалі більш помічені в різні типи планів, як термінове страхування життя, страхування на випадок смерті, план повернення грошей, пожертв політики та пенсійного плану. «Загальне страхування» термін включає в себе безліч інших видів страхування, таких як охорона здоров’я, будинки, нещасних випадків, подорожей, а також автострахування. Нижче перераховуються деякі з ключових страхових полісів.

страхування життя

Це найбільш важливі види страхування. У такого роду страхування, страхування держатель повинен заплатити фіксовану суму грошей кожен рік, щоб страхова компанія. Зі смертю страхувальника, страхова компанія виплачує бенефіціарам страхувальника одноразову суму грошей відомий як страхової суми. Бенефіціари можуть використовувати гроші для свого майбутнього або навіть миттєвої фінансових потреб. Є багато типів планів страхування життя, багато хто з добре відомих, обговорюються нижче.

термін страхування життя:

Ця політика просто покриває ризик смерті протягом певного періоду, аж до періоду 35 років. Це буде простою, а також одна з найнижчих ціні види страхових планів. Премій низькі плюс фіксована, тобто ціни не збільшуються протягом періоду часу від політики. Якщо страхувальник помирає протягом терміну дії політики, номінанти отримати суму забезпечена. Тим не менш, у випадку, якщо політика власник не вмерти протягом терміну дії поліса, то ніяка компенсація не зроблена. Цей страховий поліс є правильним для тих, хто шукає страхування життя при мінімальних витратах премій.

страхування на випадок смерті:

Оскільки ім’я показує, такого роду політика кришка не буде мати набір або навіть встановлені терміни. Вона охоплює все життя політики власника. У разі смерті власника політики, одержувач отримає суму впевнені в політиці. У рамках цього плану, страхувальник не отримує фінансової вигоди. Всього поліса страхування життя поставила відома щорічних премій. Цей страховий поліс підходить для тих, хто планує забезпечити впевнені фінансові переваги для вижили членів сім’ї.

страхові гроші назад:

Поряд з гарантованою перевагу смерті, ця політика навіть пропонує виживаності. Страхувальник отримує суму страхової суми протягом життя політика. Повернення грошей страхової план найкраще підходить для тих, хто шукає страхове покриття разом з заощадженнями. У разі смерті власника політики всієї термін дії страхового поліса, бенефіціар отримує суму впевнені в політиці, однак, не маючи на виживаність суми, які вже були оплачені, віднімаються.

кращий поліс медичного страхування в Індії

Медичне страхування підпадає під загальну групу страхування. Його найпопулярніші види страхування. Через зростання витрат на медичне обслуговування, медичне страхування вважається дуже важливим. Цей вид страхування покриває витрати на госпіталізацію, а також витрат, понесених в ході випробувань, а також лікарські засоби. У ці дні, власники також політики виберіть ‘критичних захворювань (CI)’ вершника доступні з полісами страхування життя. Таким чином, якщо страхувальник страждає критичної хвороби “, як визначено в страхову компанію через термін дії страхового поліса, то він чи вона отримає суму, зазначену в полісі.

дешеве страхування автомобіля

Страхування автомобіля є обов’язковим в Індії. Ця політика має бути продовжена щороку. Він захищає фінансові небезпеки, пов’язані в той час як ви працюєте автомобіль наприклад пошкодження автомобіля, аварії або навіть крадіжки. Політика Страхування автомобіля також повинні прикрити третім особам у разі аварії. Тепер дні, всеосяжної політики страхування автомобіля також вельми популярні, оскільки вони пропонують кращу кришку для страхувальника.

страхування подорожей за кордон

У зарубіжних поїздок зростає, ця політика набуває все більшої популярності. Ця політика страхує ризик бере на себе фінансові втрати або ще невідкладної медичної допомоги в той час як поїздки за кордон. У цей час різні типи планів страхування подорожей спеціально створених, щоб відповідати потребам випадкових і навіть часто літаючих пасажирів. Крім того, існують індивідуальні плани для студентів, бізнесмен, пригоди, круїз і так дозвілля людей. Це необхідно враховувати зарубіжні план страхування подорожей, які найкраще відповідає вашим потребам.

Порівняйте, а також вибрати кращий страховий поліс:

Для задоволення цієї вимоги значного страхування, безліч приватних і так державні страхові компанії працюють в Індії. Хоча з такою кількістю страхових компаній, а також дуже багато видів планів, він стає складним для окремих осіб вибирати на певну політику.