страхування автомобіля – кращий вид політики чи крок занадто далеко

Провідні страхові компанії Великобританії побив уряду в гонці, щоб ввести платні дороги, почавши політику страхування автомобіля, яка бере до уваги не тільки звичайних факторів, що використовуються при визначенні страхової премії, такі як вік, стать, досвід водіння, типу транспортного засобу і т.д. але і коли, де і скільки ви їдете.

Схема, яка була на суді протягом двох років грунтується на статистичних даних, які показують, що окремі звички водіння може зробити істотний вплив на ризик виникнення дорожньо-транспортних пригод. Наприклад водіння під час ранкової години пік збільшує цей ризик на 50% за їзду по тих самих дорогах у вихідні дні або ввечері. Управління автомобілем на автомагістралях, з іншого боку в 10 разів безпечніше, ніж водіння на низькошвидкісних міських доріг. Не дивно, що статистичні дані також показують, що більш серйозні аварії, швидше за все, відбуваються в нічний час.

Політика, яка стягує фіксовану щомісячну суму плюс на одній зарядці милю, яка може варіюватися від усього лише 1P до цілих 1 £ для молодий водій автомобіля з використанням їх в нічний час, спирається на інформацію, надану чорний ящик встановлений на транспортний засіб. Це використовує GPS технологію для запису, як часто, коли і де ви їдете. Інформація, надана пристрій використовується для виробництва щомісяця оплачувати-як-ви-го деталізованого рахунку показує премія стягується за рейсів, протягом місяця.

Norwich Union, компанія за схеми стверджують, що це новий тип політика дає споживачам більший вибір і підхід краще спосіб розрахунку премій, тому що він тісно спеціально для них і їх стиль водіння. Вони також говорять, що якщо ви їдете менше 8000 миль на рік Ви можете отримати вигоду від переходу на цю нову політику. Враховуючи дуже широкий діапазон витрат за милю, особливо для молодих водіїв проте, це залежатиме значною мірою від типу водіння ви робите. Якщо ви є невеликим пробігом непіковий користування швидкісними автомагістралями ви, безсумнівно, отримати фінансову вигоду, але як і багато інших будуть робити це ще належить з’ясувати. Norwich Union очікують політики буде величезним успіхом, але незалежні дослідження показали, що існує значний опір з водіям, що їх діяльність контролюється таким чином ..

Крім проблеми цивільного свободи, є й інші недоліки цієї форми політики.

Водії не буде знати, скільки їх страхової коштувала їм, якщо тільки їх моделей водіння не залишаються постійними з місяця в місяць, поки вони не отримають їх рахунок.

Якщо цей тип політика скопійована іншими страховиками, є також потенціал для поширення різних зборів за використання вашого автомобіля, провідних до плутанини в порівняльних витрат політики з різних компаній.

На прикладі мобільних телефонів, як багато хто знає, якщо у них є краща пропозиція від їх власної мережі постачальників не кажучи вже чи інший постачальник буде дешевше. Є сотні, якщо не тисячі різних комбінацій тарифів, щоб перевірити наявність реальної порівняння витрат в силі. Norwich Union вже почали сіяти плутанину, пропонуючи молодим водіям 100 безкоштовних непіковий миль на місяць.

Перехід на щомісячних рахунків також розумний хід. Щорічні рахунки тільки дозволять страховим компаніям збільшити внески один раз на рік і будь-яке збільшення відразу видно, прокатки щомісячно політика однак, дозволить більш часті можливості регулювати ціну і в міру збільшення буде менше, для них буде більш прийнятним. Як компанії зможуть вільно вносити такі зміни в будь-який час, ви можете перемикатися з одного страховою компанією після зростання в преміум, тільки щоб бути постраждали від збільшення від нового постачальника послуг страхування після переходу було зроблено. Вам потрібно лише поглянути на збільшення рахунку за електроенергію, щоб побачити, як це працює.

Введення цього нового виду політика дозволить деяким водіям не виграють, якщо вони не піклуються про те, їх діяльність відстежуються і записуються, але для інших, особливо тих, хто змушений використовувати «неправильний» тип дороги на “неправильний” час дня це певна ні ні.

Як завжди з страхування автомобіля не забудьте перевірити, що політика є правильним для Вас і порівняти ціну автомобіля страхове покриття від кількох провайдерів, перш ніж здійснювати самостійно. Насамперед відстежувати ваші витрати і перевірити їх на регулярній основі.