страхування автомобіля котирування – 10 порад, щоб отримати ваші вигідною ціною

Покупки для страхування автомобіля котирування стало набагато простіше за останні кілька років. У ці дні, це не займе багато часу, щоб заповнити онлайн-анкету одного і миттєво отримання цін від декількох компаній. Він упевнений, б’є днів по магазинах з Жовті сторінки і телефон! Але перш ніж ви запустите ваш улюблений браузер і почати робити покупки для страхування автомобілів, є десять порад, ви хочете тримати в голові. Деякі з них легко, деякі трохи складніше, але всі вони призначені, щоб допомогти вам отримати мінімально можливий тариф страхування автомобілів.

1. Витягне копію вашого кредитного звіту. Чи знаєте ви, що деякі страхові компанії використовують свій кредитний рейтинг як один із способів визначення страхової премії? Вони, мабуть, вважають, що відповідальні платники Законопроект також зробити для відповідальних водіїв. Тому зверніть ті законопроекти, на час, або зайняти кілька місяців, щоб очистити ваш кредит до покупки для страхування автомобіля котирування.

2. Залишити свій автомобіль у гаражі. Автомобілі зберігаються в гаражі мають менше шансів бути вкрадені або зруйновані. Має сенс, чи не так? Страхових компаній думати так.

3. Почніть приймати автобусі на роботу. За паркування вашого автомобіля в гаражі, а потім залишити його там, ви зможете зменшити свій пробігу до менш ніж 7500. Потім ви можете претендувати на отримання низьким пробігом знижку на страхування. Так що думайте зелений, зберегти зелені.

4. Торгівля в червоний спортивний автомобіль для синього седана. Чи знаєте ви, що шосе втрати даних Інститут веде статистику по марок і моделей автомобілів, які беруть участь в аварії? Ваша страхова компанія, швидше за все, застосовувати ці дані в марку і модель вашого автомобіля. Це ваш автомобіль визначається як більш імовірно, буде в аварії, швидше за все, буде зруйновано або більш дорогими в ремонті, ніж середній автомобіль, ви можете очікувати, щоб платити більш високі страхові внески.

5. Завантажте на безпеки. Якщо у вас є, що синій седан, переконайтеся, що ви встановили всі можливі функції безпеки. У міру збільшення числа функцій безпеки йде вгору, ваш страховий тариф знижується. Таким чином, установка тих, антиблокувальна система гальм, подушки безпеки і ремені безпеки автоматичний. Ви збільшить безпеку собі і своїм пасажирам той час як скорочення вашої страхової рахунок.

6. Не соромся. Це час, щоб запитати про будь знижки для якого ви можете претендувати. Чи берете ви в автомобілі басейн на роботу? Зробити це відомо від вашої програми. У вас є більш ніж одного транспортного засобу застрахувати? Човни? Мотоцикл? Не забудьте запитати, для декількох знижка автомобіля. Власний дім? Страхові компанії будуть любити, щоб дати вам кошторис для страхування домовласників разом з вашою цитатою страхування автомобіля – зі знижкою, звичайно.

7. Підніміть франшиза. Так, ви чули це раніше, але чим вище франшиза, тим нижче ваші страхові внески. Якщо ви ще не вкусив зуби і зробив це, то зараз саме час, щоб Джеку, що франшиза кровотеча з носа висот. Навіть якщо ви повинні звернутися в страхову компанію і оплатити його, більш високою франшизи все ще може заощадити вам гроші протягом декількох років.

8. Не дозволяйте вашої політики закінчується. Як тільки ваша політика завершився, ви втратите свою знижку для безперервного покриття. Якщо ви плануєте кинути свою поточну страховика, переконайтеся, що ви підтримуєте охоплення поки ви ходите по магазинах навколо.

9. Зверніть всій авансові рахунки. Хоча він може взяти шматок з вашого банківського рахунку на оплату повного року авансових внесків, це заощадить вам гроші, щоб зробити це. Коли ви робите щомісячні страхові виплати, ви можете ефективно просити вашої страхової компанії для фінансування вашої премії, і ви можете очікувати, щоб заплатити збори фінансів щомісяця.

10. Перемістити. Так, це різке пропозицію, але той, який може зробити істотний вплив на ставки страхування автомобіля. Життя в місті збільшує ймовірність аварій, вандалізму і злодійства вашого автомобіля. Страхові компанії знають про це і стягувати відповідну плату. Так що це може бути просто час, щоб зняти стрес ваше життя і переїхати в країну, підвищення якості життя при зниженні ваших вартості життя.

Після застосування, оскільки багато з цих рад, як це можливо, ви будете готові приступити до купівлі страхування автомобіля котирування. Ви можете зробити собі одну останню послугу, канав телефону і зробити покупки в Інтернеті.