страхування автомобіля з оренди автомобілів – Як отримати покриття, що вам потрібно

Оренда автомобіля, безумовно, дороге і складне подія. Там є багато документів, і лише деякі люди роблять зусилля, щоб вивчити його в повному обсязі. Зрештою, вона написана на демагогію, і більшість оренда автомобіля відбуваються в термінал аеропорту, де люди нетерплячі і готові отримати в іншому місці. Більшість людей просто підписати документи і погодитися на будь-яку договору говорить. Це може взагалі призвести до дорогої оренди.

Фірм з прокату автомобілів завжди пропонуємо страхування на додаток до орендної плати. Ця страховка оберігає вас у разі, якщо ви потрапили в аварію в орендованому автомобілі. Для багатьох людей, це додаткова страховка часто дублювання охоплення яку вони вже.

Серед видів автомобільного страхування, пропоновані агентствами орендованих транспортних засобів може бути будь-який або всі тут пункти:

Страхування цивільної відповідальності – це платить за руйнування, яке може призвести до виникнення в інший транспортний засіб повинен у вас є аварії. Це буде оплатити вартість ремонту пошкодженого транспортного засобу або постачання засобів для покупки нового автомобіля вона повинна бути повна втрата. По всій імовірності, ваш особистий страховий поліс автомобіля надає вам страхування відповідальності Якщо Ви орендуєте автомобіль.

Страхування від нещасних випадків – Це покриває витрати на медичне обслуговування автомобілістів і пасажирів в інший автомобіль, якщо ви берете участь в автомобільній аварії. Це буде платити за медичні витрати центру, хірургії збори або будь-які побічні витрати на медичне обслуговування.

Collision Damage Waiver (CDW) – Якщо ви потрапили в аварію під час водіння на прокат машину, ви будете нести відповідальність за пошкодження прокатного автомобіля. Купівля ВЗП позбавлять вас від, що фінансовий тягар, але за вартістю – багато компаній з оренди автомобілів стягують цілих $ 20 на день протягом його. Деякі основні кредитні карти забезпечує захист для цього, якщо ви використовуєте свою карту для фінансування витрат на оренду. Ви повинні проконсультуватися з вашою компанією банківської карти про це, перш ніж забрати свій орендований автомобіль.

Деякі компанії з оренди автомобілів пропонують додаткове покриття за втрату особистих речей зі свого автомобіля в результаті крадіжки. Це може покривати втрати багажу, сноуборди, гольф-клуби, або інші речі, які ви могли подорожувати з у Вашій поїздці.

Це погана ідея, щоб орендувати транспортний засіб без жодної додаткової страхового захисту. Якщо ви не є власником автомобіля або мати свій власний страхування автомобіля, ви, ймовірно, слід придбати деякі страхового покриття на момент оренди автомобіля. Самий мінімум, ви повинні купити ВЗП, інакше це може нести відповідальність за загальну вартість нового автомобіля в разі аварії. З іншого боку, багато плани страхування автомобіля розширити охоплення для своїх клієнтів в оренді автомобілів, таким чином роблячи покупку додаткове страхування непотрібним. Розумні дії, щоб прийняти це поговорити з вашим страховим брокером, а також Вашої кредитної картки компанії, перш ніж забрати свій орендований автомобіль. Запитайте їх, що, якщо такі є, захисту, ви можете мати від поточної політики. Ви можете виявити, що ваші існуючі гарантії страхового покриття від усього. У цьому випадку, ви можете просто захопити ваш прокат автомобіль і насолоджуватися вашої поїздки. Готівкою, ви економите на страхування Вашого автомобіля можуть бути витрачені в іншому місці.