страхування автомобіля з високим ступенем ризику водіїв

Якщо ви класифікуються як високого ризику водій, знаходячи страхування автомобіля може бути досить клопоту. Деякі страхові компанії заперечують страхування ризику водіїв, а інші просто вирішили стягувати дуже високі премії. Незалежно від того, який страхової компанії ви не вибрали, ви, швидше за все, в кінцевому підсумку з високою швидкістю. Тим не менше, кожна страхова компанія відрізняється, тому важливо, щоб навколо магазину за кращі ставки доступні.

Є багато різних факторів, які можуть сприяти високим ризиком водій класифікації. Проте, записи водіння є найбільш важливим фактором у визначенні вашого статусу ризику. Якщо ви були залучені в кілька нещасних випадків протягом року або протягом двох-трьох років, ці інциденти негативно позначиться на вашій запису, навіть якщо вони були не ваша вина. Будучи залученим в будь-якій аварії може ви вважаєте лихач зі схильністю до потрапляння в небезпечні ситуації. Крім того, якщо ви отримали кілька штрафів за перевищення швидкості, ви також збільшує ризик потрапляння в дорожньо-транспортні пригоди. Ви можете бути помічені високого ризику водій тільки за кількістю штрафів за перевищення швидкості ви отримали.

Є також кілька особистих факторів, які сприяли високим ризиком етикетці. На жаль, багато з цих факторів знаходяться поза вашого контролю. Чоловіки, як правило, вважаються більш високому ризику, ніж жінки, і ті, хто живе в місті вважаються високий ризик, ніж тих, хто живе в країні. Якщо ви міський житель, ви, ймовірно, платити більш високі страхові внески автомобіль, ніж якщо ви живете в передмісті або в сільській місцевості. Крім того, водії з більш нових автомобілів стягуються більш високі страхові внески, ніж з дорослими автомобілів.

На жаль, навіть вашої кредитної історії може вплинути на ваш автомобіль страхового рейтингу. Ті, з низьким кредитним рейтингом, як правило, стягується більш високі страхові внески, ніж ті, з кращими кредитними рейтингами. Або ви не були покриті страхування автомобіля безперервно також є фактором. Якщо є прогалини у вашому охоплення, то він буде вважати, що у вас були періоди незастрахованих транспортних засобів. Тому що водіння без страховки є дуже небезпечною і дуже незаконним, страхові компанії взяти це до уваги при розгляді Вашої ставки.

Хоча це може зайняти кілька років чистого водіння, щоб стерти з високим ступенем ризику водій етикетці, він все ще може бути зроблено. Три роки є галузевим стандартом для переоцінки безпеки стоячи водія. Якщо у вас є судимості за трирічний період, ви можете працювати ваш шлях назад до вигоду від більш низьких премій. Тим не менш, варто трьох років високих премій дійсно може скласти з плином часу. Якщо ви високого ризику водій, Є ще способи, щоб знизити страхові платежі. З невеликим дослідженням, ви можете знизити ваші платежі по неабияку кількість.

Є багато автомобілів страховими компаніями, які пропонують безкоштовні котирування онлайн. Замість того, зустрічаючись з продавцями або дивитися телефон тег з агентами, інтернет-сайтів дасть вам цитату в лічені хвилини. Це робить порівняння-покупки легше, ніж будь-коли. Є навіть сайти, які знайдете список цитат для вас. Сайти, як Netquote.com дозволяють вводити всю інформацію один раз, а не повторювати процес для кожної страхової компанії ви досліджуєте. Netquote згенерує список курсів організовані в зручному для читання моди. Цей процес може зайняти кілька днів, але результат, як правило, стоять.

Працюючи в судимості водіння це кращий спосіб гарантувати, що ви отримаєте найкращі ціни на страховку. Уникайте густонаселених районах коли це можливо, і бути впевненим, щоб уповільнити в зонах зниженій швидкості. Будьте в курсі вашого оточення і ніколи не швидкості, і ви будете на шляху до успішного зниження ваші ставки.