страхування автомобіля знижки ви можете вибрати з

Якщо це про економію грошей, ми всі дуже зацікавлені. Але важливо пам’ятати, що низькі ціни на страхування не обов’язково краще. Ніколи не купуйте страхування автомобіля від компанії, яка пропонує сміховинно низькі ціни. Ми повинні знати, що іноді, ці “пропозиції знижка” може бути вивертом і коштуватиме вам більше в довгостроковій перспективі. Отже, ось кілька з законним знижки страхування автомобіля, який ви можете покластися і бути впевненим, що не приховують велику кількість проблем.

Безпечне водіння ЗНИЖКА-Це також може заощадити вам гроші, якщо ви дозволите вашій дитині взяти курс навчання водія або вчитися у професійних інструкторів, як більшість страховиків пропонують знижки для підлітків, які успішно пройшли цей курс і підписав угоду про безпечного водіння, щоб уникнути квитків. Цей курс навчить вас деяким методам водіння, щоб уникнути нещасних випадків. Компанії автострахування вважають, що цей курс допоможе вам краще усвідомити, що відбувається на дорозі.

Хороша знижка-студент класичного знижка хороша знижка студента. Більшість страховиків авто вважаємо, що хороші студенти роблять відповідальні водії тому вони дають знижку 5-10%-ву премію, якщо ваша дитина має середній бал принаймні, B, уникати неприємностей, або якщо ваша дитина йде в коледж чи університет, оскільки це означає, що вони їдуть додому.

Автомобільна страховка на окупацію педагогів-людина насправді грає набагато більшу роль у визначенні Авто Premium. Більшість провайдерів пропонують авто страхування до 30% знижки для вчителів. Це дозволить вам заощадити сотні доларів щороку. Вчителі мають право на знижки авто страхування, тому що вчителі просто менш імовірно, щоб подати позов або бути залучені в зіткнення. Вчителі, як відомо, бути терплячим, обережною і часто живуть поруч з їх робочого місця. Більшість авто страхові компанії вважають, що вчителі чудові водії.

ВІРНІСТЬ ЗНИЖКА-Це якщо ви були з вашою компанією Автострахування протягом тривалого періоду часу, особливо якщо ви були безаварійну протягом ряду років.

Авто страхування для людей похилого віку, як ми стаємо старше, потреба, бажання, і вміння водити машину часто починає зменшуватися. Це менше часу витрачається на автомобілі призводить до масивних економія на премії страхування автомобілів.

Військової автомобільної Страхування Хоча знижки варіюється від компанії до компанії, можна з упевненістю сказати, що всі великі постачальники Автострахування пропонують принаймні 15% знижки, щоб показати вдячність цих чоловіків і жінок, які ризикують своїм життям кожен день, щоб захистити людей в країні і за кордоном . Ветерани та члени Резерви також мають право на ті ж знижки. Ці знижки можуть бути поширені на інших водіїв у вашій родині, яка може мати вирішальне значення, коли ви не вдома завжди мати справу з питаннями самостійно.

КІЛЬКА ЗНИЖКИ-CAR вартість страхування дві машини може бути таким же або менш дорогим, як страхування одного. Більше автомобілів ви страхуєте, тим більшу знижку ви отримаєте. Більшість компаній дають не менше 25% знижку при страхуванні декількох автомобілів. Кілька знижка не може бути досягнутий тільки якщо у вас є 2 або більше автомобілів, але це також може бути поданий, якщо ви покрито сімейством план, який охоплює всю вашу родину, наприклад, Вас, Вашу дружину, і ваші діти у вашому будинку, які знаходяться на їх водіння віку. Як правило, компанії тільки забезпечить охоплення своїм дітям, поки вони не 25 так що навіть якщо вони все ще живе з вами, коли вони досягають 25, у них вже є, щоб отримати свої власні окремі політики.

Знижка також варіюється в залежності від марки та моделі вашого автомобіля. Ви можете звернутися в страхову компанію, перш ніж покупці нового автомобіля, щоб дізнатися про їх численних знижки автомобіля. Ви можете також біля магазину, щоб отримати найкраще справу можливо.

БЕЗПЕКА ТОГО ЗНИЖКИ-Додавання додаткових подушок безпеки або отримати нові гальма може бути відмінним способом додати функції забезпечення безпеки для вашого автомобіля. Компанії автострахування дуже подобається, коли ви берете справу в свої руки і поліпшити вашу безпеку. Якщо ви внесли які-небудь доповнення в безпеці вашого автомобіля, то ви повинні подивитися, якщо ви можете отримати кредит для цього. Нехай страхова компанія знає, що ви приймаєте управління.

ЗНИЖКИ ДЛЯ екологічно чистих транспортних засобів-Hybrid драйвери становлять менший ризик претензій до страховиків, і вони, отже, винагороджені з більш низькою націнкою. Коли ви вивчити характеристики гібридної водіїв, стає все ясніше, чому страховики користь цих драйверів. Більшість з них мають більш високий рівень освіти, одружений, у віці від 41-60, і мають більш високий рівень доходу. (71% з них заробляють понад $ 100 000).

Є, звичайно, багато знижок, які ви можете вибрати. Все, що вам потрібно зробити, це інвестувати свій час в отриманні як багато авто страхування котирування, як це можливо, і порівняти їх. Це може зайняти багато часу, але абсолютно те, що ви будете вдячні, ви зробили, як тільки ви або ваші близькі-онов потрапити в автомобільну проблему.