страхування автомобіля злочинів міні мотоциклі під’їхати премій

Вони являють собою крихітні велосипеди, які досягають великих швидкостях і роблять багато шуму. Але поліція вже досить молоді створюють хаос на міні-мотоциклах і тепер мають повноважень, щоб захопити дратує і іноді небезпечні іграшки.

Більше того, якщо діти їдуть цих мініатюрних транспортних засобів на тротуарі чи дорозі, вони піддавалися переслідуванню як і дорослі. Будь-які штрафні очки роздавали судом буде зберігатися у файлі та активований, як тільки вони досить старі, щоб подати заявку на ліцензію водія.

Для тих, хто штрафних очок, він стає все більш дорогим, щоб отримати страхування автомобіля. І по відношенню до міні-мотоциклів, ви могли б ситуація, коли діти були притягнуті до відповідальності за небезпечне водіння на цих транспортних засобах, а потім щосили намагаються знайти страхову компанію, готові запропонувати їм політику, щоб застрахувати свій автомобіль, коли вони знаходяться у віці від 17 і пройшли свої водійські права. Кращий варіант розвитку подій, ймовірно, буде, що їх премій до небес.

Прес-секретар з прямого страхування лінія говорить міні-мотоцикли в даний час розглядаються як транспортні засоби та водіїв їх повинні дотримуватися всі ті ж правила дорожнього руху, як ніхто інший. Але в той час як поліція тепер можуть переслідувати в судовому порядку молоді з міні-мотоцикли, вони не зовсім впевнені, але те, що неприємність органів будуть переслідуватися по суду с. “Ви можете отримати притягнутий до відповідальності за незастрахованих транспортних засобів, не звертаючи дорожній податок або водіння без прав”, говорить вона.

Вона також зазначає, що, як високо страхові виплати будуть для тих, з міні-мотоцикл злочину буде залежати від того, що поліцейські переслідування правопорушників. “Це залежить від того, що точки відносяться до … Для прискорення злочину він не збирається робити великої різниці, але для водіння в нетверезому вигляді злочину він збирається зробити величезну різницю.”

Вона говорить, наприклад, про те, як переслідування можете під’їхати премії, прийняти 18-річного хлопчика, що живе в Брайтон, Східний Ессекс. Молодь їздить на Ford Fiesta 2001 автомобіля. Він був притягнутий до відповідальності за небезпечне водіння і тільки мав посвідчення водія протягом короткого часу. Щоб отримати вичерпну Кришка під прямим страховий поліс лінії він платитиме щорічні премії у розмірі £ 2473,80. Без переконаності, що ціна буде £ 1908,90.

Що цікаво в тому, що якщо ви берете жінок того ж віку, за кермом тієї ж машини і з тієї ж області, вона буде платити всього £ 1218 без осуду і £ 1576,05, якби вона була рушійною переконання. Так вона насправді платять менше за страхування навіть з переконаністю, ніж чоловіки її віку і без неї. Чому така різниця в ціні між молодими чоловіками і жінками? Прес-секретар каже, що це тому, що статистика показує, що один з трьох молодих чоловіків мають серйозну аварію в перший рік водіння.

Прес-секретар в Асоціації британських страховиків говорить Швидше за все, якщо ви були спіймані, швидкості на мотоциклі ви збираєтеся бути в більшій небезпеці за кермом автомобіля, ніж інші. Це відомий факт, що молоді люди є найбільш ризику мати автомобільну аварію, яка є, чому вони платять набагато більше за їх страхування автомобіля.
“Я думаю, вони складають 3% від водіння населення, але доводиться більше 30% всіх водіння переконання. Це залежить від страхової компанії, але ми (страхування) страхує ризики, і тому ми розраховуємо премії відповідним чином “.