страхування автомобіля захист від шахрайства

Облицювальні шахрайства страхування автомобіля навіть в ролі жертви означає, що вам доведеться платити. Ваші ставки підуть вгору через дорогий претензії, але ви можете ризикувати своєю і своїх близьких життів теж. Ось чому вивчення страхового захисту шахрайства дуже важливо, що робить ви готові за незаконну аферу страхування, які можуть заподіяти вам шкоди.

Страхові шахрайства стара, як поняття саме страхування. Ще в Стародавній Греції були судів затонулих з метою отримати страхові виплати від уряду. Пізніше, страхові афери був широко поширений в Англії, а потім у США. З розвитком автомобілі та страхування автомобіля відповідно, шахрайство користувачі отримали дуже великий ринок з багатими можливостями. Багато організовані злочинні групи, а також осіб використовують недоліки в складній системі страхування сьогодні, щоб використовувати його в своїх власних інтересах, що робить вас уразливими для їх діяльності. Тим не менше, існують певні заходи, які можна вжити для того, щоб звести до мінімуму шанси стати жертвою страхового шахрайства.

Перш за все ви повинні дізнатися, що страхове шахрайство це все про і які схеми зазвичай використовуються. І діапазон схеми дуже широкий. Це може бути установка аварії з автомобілем навмисно зупинки перед вами, щоб викликати зіткнення, або всієї п’єси з багато людей, залучених свідчити ваша вина.

Вивчення того, що є найбільш поширеними видами страхового шахрайства насправді кращий спосіб бути захищені від таких речей. Ось деякі з найбільш поширених схем шахрайства, щоб бути в пошуку:

Навмисне аварії: афера автомобіль займе своє місце в передній частині автомобіля жертви в пробці і раптом вдарив по гальмах, коли є не спосіб уникнути зіткнення. Це зазвичай викликає наїздах ззаду, з шахрайством водій отримував гроші пошкодження автомобіля, а іноді покриття медичних покриття витрат, а також.

Додатковий втрат: афера водій залишає місце аварії, навмисно чи ні, і викликає додаткові пошкодження автомобіля для того, щоб стверджувати, що це було викликано під час аварії і підняти авто страхування на його користь.

Підроблені помічники: У таких мисливців сценарій шахрайства дозволять вам в рух спочатку і потім в голову, щоб зробити зіткнення з вами, стверджуючи, що вони не дозволяють в першу чергу після цього. Інша форма “допомоги” може бути направлення до лікарів, ремонтні майстерні чи адвокатів, які будуть стягувати вам набагато більше, ніж у типовій ситуації.

Тому що такі речі, як це може трапитися з кожним і в будь-якому місці, це дуже важливо звернути увагу. Будьте напоготові для учасників дорожнього руху, які можуть слідувати за вами O аналізу вашого стилю водіння протягом деякого часу. Тримайте безпечну дистанцію перед вами, щоб мати простір для аварійної зупинки. У випадку аварії відбувається, переконайтеся, що не всі, стрічки або перестріляти всіх пошкоджень і записувати всю інформацію, що стосується іншого автомобіля і людей в ньому. Ця інформація буде дуже корисно при роботі з вашою компанією Автострахування і може бути доказом шахрайства, якщо воно має місце.