страхування автомобіля, заощадити на premiums_

Кожен повинен погодитися надлишку свого роду при отриманні політику страхування автомобіля – це те, як працює система. В основному це означає, що якщо ви потрапили в аварію, і ваш автомобіль потребує ремонту, вам доведеться заплатити певну суму до законопроекту. Якщо аварія з вашої вини, ви втрачаєте гроші. Якщо аварія не ваша вина, третя сторона оплачує страховик Вас за переплату. Якщо ваш автомобіль списаний, то ваша страхова компанія буде відняти ваш надлишки від врегулювання платежів.

Речі не завжди так просто, однак, на жаль, є ряд драйверів на британських дорогах, які не має страховки, так що питання в тому, що відбувається з вашої претензії, якщо ви потрапили в аварію з незастрахованим водієм?

1988 Закон про дорожній рух, стаття 143 чітко сказано, що всі водії на дорогах Великобританії повинні мати страховку на транспортний засіб, який вони за кермом. Справа в страховій, що якщо ви потрапили в аварію, і це ваша вина, у вас є кошти, щоб покрити вартість заподіяної шкоди шляхом ваш страховий поліс. Це сумний факт, що значна меншість водії воліють не морочитися зі страховими, ігноруючи законодавство Великобританії і збереження себе сотні фунтів на рік, як слідство. Хтось повинен заплатити за ці драйвери, хоча, і це люди, які мають страховку, що платити за рахунками!

Міністерство транспорту вважає, що більше, ніж 5% водіїв не застраховані на транспортному засобі, коли вони керують. Статистичні дані також показують, що незастрахованих водіїв більш імовірно, будуть залучені в аварію. Це зростаюча тенденція, і вона виявилася дуже важко викорінити.

Якщо ви потрапили в аварію, ви не винні, і третя особа не застраховане, то вам будуть відшкодовані Бюро страховиків транспортних засобів. Хто фінансує їх? Галузі страхування автомобіля! Ось де деякі з ваших завищених премій в кінцевому підсумку. Ви також знайдете, що ви повинні будете сплатити узгоджену надлишкового себе, чи не буде ніхто не в змозі повернути це за вас.

Ось низьке на засадах «надлишків»:

Обов’язкове Надлишок – це сума, яку страхова компанія розглядає як мінімальна сума, яку ви повинні заплатити в рахунок вартості збитку. Це узгоджується з самого початку і залежить від кількох деталей ви вашого віку і запису водіння. Наприклад, якщо ви старше і мають судимості водіння, ви можете тільки повинні платити мінімум £ 50. Ті, у кого більше картатий історії водіння, або ті, які не керував дуже довго, можуть бути реально повинен погодитися заплатити 500 фунтів стерлінгів. Середня для більшості водіїв становить £ 100.

Добровільне Надлишок – це сума, понад «обов’язковим» суму ставки, встановленої страховиком, що ви готові платити. Це можливість знизити ваші премії, тому що, якщо ви можете погодитися на великому надлишку, то страхова компанія знає, що не доведеться платити так багато, якщо вам потрібно подати позов. Це одна з небагатьох Звичайно Шляхи Fire економії декількох фунтів на поліс страхування автомобіля, але ви не можете бути запропонований вибір, це залежить від окремих страховиків.

Гараж не віддам відремонтувати машину назад, поки я не дам їм чек на надлишок – це те, що зазвичай відбувається?

Це абсолютно нормально, і ви повинні будете заплатити, а потім отримати гроші від страховика третьою стороною. Завжди надають автомобілю більш добре, як тільки для того, щоб ремонтні роботи були успішно завершені. Крім того, необхідно зберегти квитанцію, щоб отримати надлишкове тому від страховика, і про всяк випадок вони обговорити звинувачення, отримати копію графіком ремонту тому страховик може побачити те, що робота була завершена на ваш автомобіль.