страхування автомобіля жінка – чому ви повинні виявити одну

Хоча пані, в даний час класифікується як безпечний водіїв з меншою кількістю претензій високою ціною, ніж чоловіки, (його причиною, чому ми можемо отримати дешеве страхування автомобіля для жінок), може бути доказом того, що жінки стають все більш і більш агресивною за рульовим колеса і більш схильні до люті дороги і конкурентоспроможної водіння. Вони додатково водіння значно більших відстанях. Тим не менш, поки ця інформація не стане доступною в якості офіційною статистикою уряду, страхові компанії можуть законно перейти до забезпечити конкурентоспроможні ціни кришку страхування автотранспортних засобів для жінок. На жаль, немає жодного подібного типу дешевих чохол для автомобілів чоловічі, але існують методи, які чоловіки можуть, тим не менш прибуток від страховиків сприятливий режим для їх подруга. Будучи імені драйвера на страховий поліс Дамська часто може бути дешевше, ніж з вашого індивідуального страхування, так що варто подивитися в те, що доступно. Якщо у вас є ваш особистий охоплення, він зазвичай допомагає мати партнерку як додатковий водій автомобіля, так як це може принести вашій премії вниз.

Є три основні причини, чому страхові компанії поставляють competatively автомобіля страхування для жінок і вони таким чином. Причина 1. Він статистично встановлено, що жінки-водії є набагато більш обережними водіїв. Хоча жінок-водіїв автомобілів насправді бере участь в так само, як багато нещасні випадки, що і чоловіки, їхні вимоги страхування зазвичай менше. Причина 2. Для водіїв автомобілів леді це зазвичай невеликі prangs і вм’ятини від їх водіння, в той час як чоловічі ж статистично їздити на більш високій швидкості і, як наслідок збільшився вплив аварій завдаючи більше шкоди обширні який наводить свої ціни страхового покриття. Причина 3. Третя причина, яка дозволяє жінкам отримати більш економічно ефективним покриттям, є те, що значна відсоток, насправді 90% всіх дорожньо-транспортних або дорожніх злочини скоюються чоловічі. Так більше штрафів і квитки йде рука об руку з великими преміями автомобіля кришки. Крім того, як жінки швидше за все, диск набагато менше, ніж панове, їх загроза вчинення злочину або дорожньо-транспортних пригод в будь-який момент повинен бути істотно нижче.

При порівнянні ціни на дешеві страхування автомобіля для жінок, це не досить просто дивитися на страхові внески на пропозицію. Ви хочете виглядати в будь-яке додаткове покриття на пропозицію, деякі страховики забезпечують спеціалісту речі, як прикриття для сумок і кришка дитяче крісло. Якщо у Вас є особливі вимоги, то запитайте вашу страхову компанію про них, цілком можливо, ви відкриєте для себе прикриття для це доступно. Згідно з аналізом однієї страхової компанії, жінки можуть дозволити собі витратити додаткові £ 1122 на автомобільних товарів через ході їх часи життя завдяки грошам, вони накопичуються на страхування автотранспортних засобів з причини водіння ретельно. Отже, пані – страхування автотранспортних засобів буде варта того, щоб поглянути раунд. Фінансові заощадження, які Ви можете зробити, отримавши дешеве страхування автомобіля для жінок могло б бути достатньо, щоб отримати ці Jimmy Choo або що повинні бути фантастичними сумочку ви були ваші очі-намистинки на.