страхування автомобіля женуть вгору

Було виявлено, що страхування автомобіля були занесло в його високих показників за останнє десятиліття.

Автомобіль політика збільшена швидкість на 11% порівняно з минулим роком, і прискорення на 1% на місяць, в залежності від страхової AA Індекс Преміум британців.

За останніми даними, з групи, показали, що витрати страхування автомобілів підскочили на 3,5% за останні три місяці і 11% порівняно з минулим роком.

У результаті організації заявив, що премії ростуть дуже високою частотою протягом майже десятиліття. У результаті було виявлено, що середня премія за цитує третьої сторони, пожежі і крадіжки, страхування зазвичай придбаний недосвідчених і молодих водіїв, збільшився на 4,6% за квартал до £ 968,22.

Середня премія для всебічного покриття автомобіля злетіли на 3,5% до £ 778,13 з квітня по червень.

Збиток особистості викликає претензій рости

А.А. зазначив, що особистих претензій травми, крадіжки та шахрайства були винні раптове зростання. Особистих претензій травми та їх пов’язаних юридичні витрати, як очікується, похід до £ 10,9 млрд. до 2012 року.

Хлистовою травми шийного відділу хребта і претензій одні складають близько £ 66 для кожного політику страхування автомобілів продано автомобілістам.

А.А. сказав, що тенденція посилюється в 2009 Автострахування доповідь, в якій зазначив, що значне збільшення премій стане необхідним для андеррайтерів і страховиків відшкодувати прибуток.

Саймон Дуглас, директор страхової групи заявив, що підвищення все про що турбуватися: “Факт залишається фактом, що основні премії ростуть крутіше, ніж у них є з 2000 року через зростаючі витрати.

“Там не дітися від того факту, що промисловість продовжує страждати андеррайтингу втрати, які, за прогнозами, складе більше £ 240 млн. в цьому році.”

Він додав: “Клієнти спокушав дешевше цитати, які пропонують більш низькі рівні покриття з високою ексцесів так що це дійсно важливо, що вони говорять зі своїми страховика, щоб переконатися, що кришка відповідає їх потребам, перш ніж купувати.”

Він прийшов до висновку:. “. Я не бачу тиск на ослаблення премії За останні три місяці більш ніж на 90 відсотків у лапках індексу А. додала £ 5 або більше, щоб їх премій і лише 2 відсотки впали в попередньому кварталі , 20 відсотків скоротили свої премії. ”

Введення гальмами на перевищення швидкості претензій

На жаль, індекс припустили, що молоді водії знову буде обтяжувати збільшенні премії.

Існує зростаюче число страховиків, які знімають сторонні кришку і тільки половина Наведу для водіїв у віці до 21, які складають 10 разів більше претензій, ніж водії у віці 35.

У результаті страховики порадили молодим водіям брати проби довести, що вони несуть відповідальність, і серйозно ставимося до безпеки дорожнього руху.

Вони порадили молодим людям думати про виконання Pass Plus курс, який може зменшити премії, додати мамі політики і вибрати низьку потужність автомобіля, що дешево в ремонті.

Іан Краудер, з А.А., каже, що є способи зниження премій: «Один очевидний крок, щоб піти на автомобіль, який має низький рейтинг страхових сайті Паркера список автомобілів, які потрапляють до групи 1 – найнижчий і найдешевший. Страхування категорії “.

А.А. також закликав страховиків, щоб допомогти молодим автомобілістам безпечно керувати автомобілем на дорогах з більш доступними страхування, а сяючий червоне світло на них.