страхування автомобіля, ефект одного слова

Як багато з вас в одній точці чи інакше хотіли ви могли б заощадити гроші при покупці страховки для вашого автомобіля? Відповідь, швидше за все, це все про тебе. Хто не хоче, щоб заощадити гроші? Це досить дорогий, щоб купити автомобіль, в першу чергу, то ви повинні взяти до уваги, податки, витрати на обслуговування, паливо і, можливо, найстрашніших всіх; страхування.

Дозвольте мені сказати вам дещо, економити гроші на страхування автомобіля цитатою насправді простіше, ніж ви думали. Тепер я сказав вам, що маленький факт давайте подивимося на те, чому; Кожна маленька деталь ви надаєте при подачі заявки на політику враховані і належним чином впливає на високу ціну. Маючи це на увазі, розглянемо, що відбувається, коли ви повідомите в страхову компанію ви будете водіння очікуваних 15 000 миль на рік, на відміну від 10000 сказати. Додаткових миль буквально означає, що ви будете на дорозі більш, тому ваш фактор ризику зросла. І навпаки, якщо ви були повідомити компанії ви очікували їхати 6000 миль на рік, ви б тоді менше ризику, що може трапитися на дорозі менше. Це дійсно так просто. Звичайно, це не означає, що ви повинні просто лежати у вашій страхової компанії, щоб отримати найдешевший цитати. Це було б класифікувати як шахрайство, і ви політика може бути анульована, які ви не можете знайти, поки ви дійсно не знадобиться його використовувати. Це все дуже легко здогадатися, пробіг ви очікуєте на рік, але якщо ви знаходитесь поза на 3000 миль, ви, можливо, просто доплатили за це. Хороший рада для розрахунку пробігу є порівняння MOT сертифікати, щоб побачити, скільки кілометрів ви поїхали у попередньому році. Якщо ваші обставини кардинально змінилися, це буде найбільш точним чином, ви можете оцінити свій пробіг.

Отже, питання в тому, як ви навести вашу політику падіння ціни без фальсифікації подробиці ви даєте. Перш за все, ви повинні дивитися на послугах, які є найбільш значущими, на ціну поліса. Хорошим прикладом може бути ваша професія. Це, звичайно, дуже легко дати йому трохи подумав і просто вибрати перша назва професії звучить смутно знайомим. Це де ви будете робити велику помилку. Якби довелося вибирати газетним репортером ви могли б заплатити £ 370, якщо ви були трохи більш хитрим і вибрав журналіст / кореспондент ви якраз зберігали £ 90. Схоже, логіка дурні, але це дійсно вид різницю ви можете очікувати. Кращий спосіб з’ясувати, що краще для вас, щоб спробувати цитата з однієї посади, а потім повторіть спробу з іншим описом. Це широко відомий як масаж цитати. Це добре до тих пір, як ви пам’ятаєте, не безпосередньо брехати, щоб отримати цитату ви хочете, як цього не доб’єшся в довгостроковій перспективі.

Інші речі, щоб розглянути, для початку думати про те, де ваш автомобіль зберігається, зберігаючи ваш автомобіль на диску, а не дорога скоротить ваші премії. Ви повинні переконатися, що ви насправді зробити це як якщо страхова з’ясувати, у разі виникнення претензії він може знову привести до анулювання
політики.

Якщо ви недавно складете іспит і після молоді страхування автомобіля драйвера Ви можете допомогти зменшити вашу політику, додавши досвідчений старий драйвер (з чистим ліцензію) на вашої політики. Ні в якому разі ви берете з політики в цій ім’я особи, а потім додати себе в список імені водія, якщо насправді це буде вас, хто буде користуватися автомобілем. Це знову класифікується як шахрайство та призведе до втрати вашого поліса страховик повинен дізнатися.

Враховуючи ці факти на увазі, робити спробу при наступному відновити страхування Вашого автомобіля і подивитися, скільки різницю він може зробити. Пам’ятайте, перш за все, щоб тримати це чесно, фальсифікація будь-яких подробиць закінчиться тільки в політиці стають недійсними.