страхування автомобіля. додатково легальним прикриттям рахунок добре варто додатково.

Петро, ​​наші журналісти позаштатним не люблять, коли люди їздили в його улюбленої машини. Ні, він не використовує свої чотирнадцять камінь тренажерний зал відточені м’язи відплати і не він в дорожній люті. Звичайно, він отримав свій автомобіль всебічно застраховані, але він також покриті іншому. У нього є правові страхування. Він включив у свою страхування автомобіля в якості додаткового обладнання. Це додаткове покриття дозволяє йому претендувати на витрати і збитки покриваються за рахунок виключені нормальної всеосяжної політики та третьою стороною. Так що чотири місяці тому, коли його автомобіль був бив ззаду на світлофорі, юристів відкинув в дію! Не безкоштовно, ви розумієте, зрештою, хто чув про трудящих адвоката безкоштовно? Ні, але це було безкоштовним Петру – його страхова компанія виплатила всі його судові витрати.

У той час як гараж призначений своїм страховиком зробила красиву роботу ремонт зігнуту MX5, його всеосяжна політика зазвичай не відшкодування позовів у разі травм або втрати заробітку. Таким чином, додаткові £ 2 місяці Петро розщедрилися легальним прикриттям рахунок, став гроші витрачені не даремно. Він вже отримав компенсацію за зламане зап’ясті він страждав і переговори за його втрату заробітку суттєво просунулися. Однією рукою журналістів немає особливого сенсу в нашому офісі так що він взяв на місяць!

Юридичні страховка допомагає страхувальникам вимагати назад втрат і компенсацію, якщо аварія була не їхня вина. Втрати можуть включати в себе вартість найму заміни автомобілі, поки ваш знаходиться в гаражі, а для тих, хто не всебічно застраховані, витрати, які мають свій відремонтувати автомобіль. Як і у випадку Петра, правова страховка також буде фінансувати позовів у разі травм і упущену вигоду.

Обкладинка для витрат на юридичну допомогу є одним з тих страхування це при номінальній, поки це не закликали. Страховик буде працювати для вас претензії і відправляє врегулювання чек в кінці процесу. Все, що вам потрібно зробити, це зафіксувати факт порушення на правову форму претензії рахунок, поговоріть з адвокатом висунутих вашим страховиком, повинні бути готові відповісти на кілька додаткових питань, і сидіти склавши руки. Якщо справа дійде до суду, вони будуть представляти вас і боротися з вашим кут – хоча ви можете також повинні бути присутніми.

Більшість автомобілів страхові поліси продаються в Інтернеті автоматично не містять легальне прикриття витрати – це зазвичай додаткового обладнання. Це тому, що цінова конкуренція в мережі настільки запеклою, що страховики воліють тримати свої премії заголовком вниз якнайнижче.

Ви побачите, що вартість додаткового легальним прикриттям рахунок дійсно змінюється від страховика до страховика. Наприклад, більше, ніж приходить на £ 17,85 на рік, прямий £ 19.95, Черчілль £ 21 і £ 24 бюджету на рік. Всього в декількох страхових компаніях, таких як адмірал, включають деякі легальним прикриттям рахунок безкоштовно.

Тому переконайтеся, що ви не забули легальним прикриттям рахунок, коли ви купуєте страхування автомобіля. Складні вимоги про відшкодування можуть затягнутися на роки вашого особливо якщо важка травма займається, а також остаточні розрахунки може виявитися в мільйони.