страхування автомобіля для учнів-водіїв – порівняти і скоротити витрати

З автомобільного зростають ціни на місяць, економити стільки грошей, скільки можливо, метою номер один, коли мова йде про машину страхування для учнів і початківців водіїв.

Якщо ви тільки починаєте або недавно складете іспит, слідуйте цим простим, але дуже ефективні заходи для скоротивши витрати страхування автомобіля.

Недавні дослідження показали, що переважна більшість автомобілістів пошуку онлайн страхування автомобіля хочуть низькою ціною. Інші галузі страхування, як і стандарти сервіс та чудові рівні покриття, майже падає на другий план по статистиці.

За останні роки автомобіль сайти страхування порівняння зробили процес пошуку з більш низькі премії набагато простіше. Там немає сумнівів, що можливість порівняти сотні політики, представивши свої деталі, щоб жменька сайтів не будете втрачати час і гроші.

Тим не менш, молоді водії та учнів як і раніше стикаються очей поливу ставки, коли справа доходить до покриття собі їздити на законних підставах на дорогах. Так що перш, ніж представити свої дані, виконайте цей короткий, але корисний список, щоб знизити витрати:

1. Використовувати транспортні засоби в низькій групі страхування автомобіля для отримання зниженням котирувань

Одним з найбільш важливих аспектів, які беруться до уваги при страхуванні будь-якого автомобіля є група, що вона дається страховиків. У двох словах нижньої групи страхування автомобіля, тим краще. Це тому, що група 1 автомобіль буде тисяч фунтів дешевше застрахувати, ніж група 20 автомобіля.

Типовий низький автомобіль страхової групи буде невеликий супер-міні-автомобіль типу з невеликим об’ємом двигуна. Невелике незміненій автомобіль з 1,0 літровим бензиновим або дизельним двигуном Тому зазвичай потрапляють в нижчу смуги, зазвичай час класифікується як 1 до 5 у рейтингу.

Останні зміни означають, що давня система групи автострахування складалися з одного до двадцяти рейтингу, це нині переїхав до одного до п’ятдесяти системи.

2. Поліпшити ваші «Дорожня Майлза і страховики, віддасть тобі

Існує ніяких сумнівів, що чим більше досвід водіння у вас є під пояс, тим краще. Цифри, влади показують, що вперше переходить на практичний іспит з водіння надходила від окремих осіб до 60 годин на руці досвіду.

Причина, по якій страховики повинні завдати вагомий премії з недосвідчених водіїв, особливо учнів, через лякаючою статистикою аварій. Один з великих автостраховиків повідомив 300-відсоткове збільшення претензій від водіїв у віці до 23 в останні п’ять років.

На відміну від претензій від водіїв старше 23 впала на 10 відсотків.

3. Використання автомобілів Страхування Порівняння сайтів, щоб знизити витрати

Порівняння сайти є швидкий і найбільш ефективний спосіб отримати буквально сотні цитат з декількох джерел. Підготовка просто, як все потрібно надати декілька особистих фактів і деталей автомобіля ви хочете застрахувати.

Існують, однак, все більше і більше сайтів порівняння з’являтися по всій мережі, і ви повинні знати, що деякі з сайтів порівняння підійде учнів і молодих водіїв краще, ніж інші.

Деякі страхові компанії не будуть навіть виробляти цитати для когось з попередньою ліцензії охочих застрахувати свій транспортний засіб. Це де фахівець провайдерів є більш ефективними, ніж деякі з великих сайт, який тільки хочуть забезпечити мас.

Невелике дослідження допоможе вам заощадити час і гроші в довгостроковій перспективі, тому ніколи не зробити перші кілька цитат як єдині варіанти.

Таким чином, розглядаючи групи автострахування і поліпшення на вашому водіння в цілому, ви будете в кращому становищі, щоб скоротити витрати на страхування автомобіля, особливо якщо ви учень-водій.