страхування автомобіля для підлітків – дізнатися, як отримати дешевше rates_

Ваші діти тільки що отримали свої ліцензії і те, що ви повинні зробити зараз, щоб отримати страхування автомобіля для підлітків. Коли ви перебуваєте в даному етапі вашого життя, ви відчуваєте моменти турботи про їхню безпеку, а також ціна, яку ви повинні заплатити за свою політику? Ви, напевно, відомо, що їхні витрати на страхування високо, іноді навіть вище, ніж твій! Не хвилюйтеся, не знаючи, як впоратися з цією проблемою. Є багато способів, які ви можете зробити, щоб знизити ставки вашої дитини.

Перш за все, підвищення безпеки вашого водіння підлітків. Надайте їм автомобіль, який вони здатні переробляти добре. Спортивні автомобілі, які вимагають високої технології водіння, не підходять для них, а також сприятиме вищими ставками. Отримати їх автомобілі, як розумні ваші старі, але добре підтримується твердої автомобілів. Розгляньте можливість установки додаткових функцій безпеки в “автомобілів, таких як раннє попередження пристроїв і рульових замків для підвищення водіїв і автомобілів вашому підлітків безпеки. Все це допоможе знизити шанси на отримання страхових відшкодувань за рахунок зниження ризиків аварій і викрадень автомобілів.

Нові драйвери, як підлітки, як правило, вимагають підтримки судимості водіння під час водіння. Це означає, що вони не повинні отримати будь-яку штрафів за перевищення швидкості або проїзд під впливом алкоголю. Правила для нових водіїв більш суворі, порівняно зі старими водіями та їх знаки можуть бути легко віднімається, коли вони здійснювали жодних порушень правил дорожнього руху. Повідомте вашого підлітків їздити обережно і не відповідний тиск з боку однолітків у прискоренні або порушує будь-які правила. Страхові компанії зможуть видавати дешевші тарифи, якщо ваші підлітки виявитися відповідальні водії.

Крім того, спробуйте попросити вашого підлітка, щоб зменшити їх автомобіль пробіг. Страховики вважають, що люди, які менше їздити буде меншим ризиком бути частиною нещасних випадків. Ви можете спробувати вилучення їх до місця призначення більш або заохочувати їх автобази зі своїми друзями.

Далі, застрахувати ім’я вашого підлітка під власною політиці автомобіля допоможе надзвичайно в отриманні дешевого автомобіля для підлітків. Страхові компанії пропонують кілька автомобілів знижки, якщо ви включати більше одного імені або автомобіль під ваші єдину політику. Крім того, об’єднання в одну страховку, а також заощадити витрати на отримання єдиної політики для вашого підлітка, які можуть коштувати купу грошей до вас.

Групи високого ризику як підлітки повинні взяти на себе ініціативу, щоб зайняти курсів підготовки водіїв для підвищення якості їх водіння. Зареєструвати їх в інтенсивний курс водіння та підлітковому віці буде більш сприятливим для ваших страховиків і може бути надано право на знижки, а також, якщо вони пройшли ці курси.

Крім того, спробуйте знайти для страхових компаній, які пропонують спеціальні плани для підлітків. Вони, як правило, в змозі запропонувати більш низькими ставками в порівнянні з іншими компаніями, які спеціалізуються на наданні страхування автомобілів для інших груп людей. Використовуйте Інтернет, щоб полегшити ваші висновки і просити знижки, такі як ті, для вивчення підлітків, якщо компанія, трапляється, видають цю знижку.

Вам не потрібно стежити за всіма кроками вище, щоб отримати дешеве страхування автомобіля для підлітків. Виберіть будь-який з них, що вам підходить найбільше у вашій спробі отримати дешеве страхування автомобіля для підлітків.