страхування автомобіля для підлітків – з’ясувати, чому підлітки платять більше і 5 перевірених рад для зменшення rates_

Страхування автомобіля для підлітків може бути дуже дорогим, що він може підняти більшість домогосподарств витрати на страхування не менше п’ятдесяти відсотків. Наприклад, тарифи на підлітковий водій може виявитися в два рази, що для дорослої водія. Ми зазвичай дивуються, чому ціни можуть відрізнятися так багато, оскільки дорослих і підлітків водіїв майже рівні у всіх відносинах, за винятком їх віку.

Як ми всі добре відомо, підлітків, розглядаються в якості лихачів страховими компаніями, і це найважливіша причина, чому їх повинні сплачувати вищі страхові внески. Більшість підлітків мають високий рівень цікавості і любові проблемами. Таким чином, ми, як правило, не заперечують, що підлітки більш схильні пробувати нові навички водіння з порівняно з дорослими, а іноді і насправді ці небезпечні речі робити під час водіння. Статистичні дані також показують, що підлітки, які беруть участь в більшу кількість дорожньо-транспортних пригод, ніж всі інші групи Сума драйверів разом. Таким чином, очевидно, що підлітки мають більш високу ймовірність до краху автомобіля.

Це нормально, що підлітки стурбовані тим, що їхні батьки не можуть дозволити собі витрати на їх страхування автомобіля. Вони можуть спробувати, скориставшись наступними порадами, щоб залучити нижчими ставками від компаній.

1. Драйв дешевий автомобіль, який падає в рейтингу безпечних. Усі люблять володіють розкішних автомобілів, щоб показати їх соціального статусу і не можна заперечувати, що дорогі машини зазвичай мають кращу якість у багатьох відношеннях. Спортивні автомобілі є прикладом розкішного і високі ризики автомобілів. Ці автомобілі в поєднанні з підлітками бракує досвіду водіння часто призводять до нещасть. Таким чином, підлітки повинні запитати їх батьків, щоб отримати їх менше, дешевше і безпечніше автомобілів. Не тільки ці типи автомобілів обіцяють нижню аварії і крадіжки ставок, вони також залучають болід менше страхових тарифів у зв’язку зі зниженням кінських сил.

2. Спробуйте отримати хороші результати в школі. Студенти з хорошими результатами, часто винагороджуються у багатьох відношеннях. Страхові компанії зробити це також, пропонуючи знижки для підлітків, які до цих пір вивчають і показувати хороші результати в школі або коледжі. Таким чином, підлітки повинні зробити спробу зберегти свої гарні оцінки, якщо вони завжди отримують відмінні результати. В іншому випадку, більше працювати для досягнення більш високі оцінки.

3. Підпишіться на оборонні курси водіння. Дешевше страхування автомобіля для підлітків буде виданий, якщо їм вдасться пройти ці курси також. Як вони зазвичай мають недостатній досвід водіння, ці курси допоможуть поліпшити свої навички водіння, щоб бути кращим водієм і звести до мінімуму ймовірність збоїв автомобілів.

4. Порівняйте ціни. Постарайтеся, щоб отримати котирування утворюють кілька страхових компаній, принаймні три з них, щоб порівняйте вартість. Підлітки можуть піти до них в офіс самі або отримати їх котирування онлайн. Компанії зазвичай мають свої власні веб-сторінки зараз. Курси для різних компаній, як правило, відрізняються залежно від багатьох факторів. Порівнюючи ціни, вони можуть убезпечити себе за страхування автомобіля для підлітків, які підходять для них з точки зору вартості і охоплення.

5. Підніміть франшиз. Підлітки, які вибирають для більш високі франшизи буде дано більш низькі премії. Вони можуть розглянути питання про підвищення відрахувань на максимальну суму, яку вони можуть собі дозволити платити в подіях будь-які невдачі, щоб знизити страхові внески.

Дотримуючись порад вище, високі ризики вони несуть під час руху буде скорочений, і вони будуть мати можливість отримати дешеве страхування автомобіля для підлітків.