страхування автомобіля для підлітків – як отримати це, не отримуючи дешеві прийняті

Маючи підлітка водій в сім’ї є досить жорстким; необхідності платити їх страхування автомобіля законопроект може прийняти біль в цілому, новий рівень. Ви не можете заплатити такі високі показники, але в середньому водії в 16 – 19 вікових груп коштують набагато дорожче, щоб застрахувати. Хоча ваш підліток може бути зразковим громадянином, факт залишається фактом, що середній підліток не дуже хороший водій. У них немає досвіду за кермом або судове рішення триматися подалі від неприємних ситуацій. Якщо вони знаходяться в одній їх відсутність досвіду робить його більш важким вийти в один шматок.

За даними американського Центру по боротьбі з хворобами Травма Контролю Центр з профілактики підліткових водіїв набагато більше шансів взяти участь у ДТП із смертельним результатом, ніж інші. Їх статистика охолодження. На основі за милю водіїв у 16 ​​- 19 вікової групи на 400% більше схильний збоїв, ніж літніх водіїв. Якщо врахувати, що старша група також включає в себе драйвери від 20 до 24 років, інша група, яка є статистично більш імовірно, будуть залучені в аварію, картина для тих, 16-19 виглядає ще гірше.

Ті, похмура статистика, чому страхової галузі, ймовірно, а вік для водіння правових були підвищені до 25. Вони платять набагато більше претензій на молодих водіїв, ніж будь-які інші, і саме тому ці люди повинні платити більш високі ставки. Це дійсно так просто. Компанії не мають його для молоді Америки або будь-який інший такою нісенітницею. Це все зводиться до долари і центи.

Ще не все втрачено, хоча. Є способи боротьби платити високі тарифи. Переконайтеся, що ви отримаєте всі ваші знижки. Багато людей не в змозі зробити це, то плакати всю дорогу до банку. По-перше, є деякі основи. Тримайте водіння запису чистою. Усе, що рухається порушення під’їде вашої страховки. Це просто здоровий глузд.

Проїхати на потрібний автомобіль. Не сідайте за кермо спортивного автомобіля або потужних спортивних купе. Це важливо з 2 причин. Першим є те, що вони будуть коштувати вам більше, щоб застрахувати. Друга полягає в тому, що ваші шанси зробити щось, щоб привернути увагу правоохоронних органів, здається, ростуть, коли пілотування однієї з цих машин. У вас є більше шансів на отримання квитків, які, як було сказано вище, призведе до того, підвищенню показників. Перевірте з вашим агентом для своїх ставок на різних автомобілях.

Тримайте свої оцінки вгору. Більшість провайдерів пропонують хороші знижки студента. , Які можна легко голити хороший шматок грошей від вашого щомісячного платежу. Компаній вважають, що хороші студенти більш відповідальні, і що відповідальність поширюється і на те, як вони керувати автомобілем.

Підтримуйте хороші кредити. Більшість людей в блаженному невіданні про те страхові компанії використовують кредитні рейтинги, щоб допомогти встановити ставки автострахування. Дослідження показало причинний зв’язок між кредитною оцінки та нещасних випадків. У рахунок кредиту водія йде вниз, їх схильності потрапляють в аварії йде вгору. Якщо ви все ще в підлітковому віці, зараз саме час, щоб отримати хороший кредит і зберегти його. Це буде в значній мірі допомогти Вам під час вашої дорослому житті, як поганою кредитною дійсно може зірвати ваші шанси на успіх.

Магазин навколо, щоб отримати кращі ціни. З точки зору витрат, деякі страховики дають більш сприятливий режим підліткових водіїв. Ви не будете платити, як великі вікові страти з тими фірмами. Кошик багато різних компаній є єдиним способом забезпечити ваші ставки є найнижчими.

Існують буквально тисячі компаній, страхування автомобіля, так що ви не хочете, щоб перевірити всі до єдиного, було б просто займе дуже багато часу. Ось де одна з автоматизованих послуг цитуючи працюють дуже добре. Грунтуючись на кілька запитань, які вони можуть робити покупки Вашу заявку на цитати навколо, щоб десятки компаній, які були б добре підходить для вашої конкретної ситуації. Ви можете вибрати найбільш підходящий за ціною і покриття від цілого ряду різних компаній цитує відправити назад. Переконайтеся, що ви обираєте компанію високо цінується за фінансовою стійкістю по AM Best і з урахуванням високої оцінки задоволеності клієнтів JD Power.

Такі деякі з речей, які ви можете зробити, щоб боротися з високою вартістю страхування для неповнолітніх водіїв. Ви будете платити більше, щоб застрахувати їх, але може бути, це не повинно бути набагато більше.