страхування автомобіля для підлітків

страхування автомобіля студентом Великобританії

Ви студент у Великобританії шукає інформацію про страхування автомобіля?

Ось кілька порад, які можуть допомогти вам заощадити гроші

· Магазин навколо і купити онлайн. Багато страхових компаній пропонують знижки при покупці онлайн, який працює на вашу користь, так як його також менше клопоту з вашого боку. Не просто піти на найдешевші політики; переконайтеся, що це правильно для Вас. Завжди порівнюйте політику, як на, як основу в плані того, що кожен поліс покриває і перевірте ексцесів рівнів і дрібним шрифтом.

· Чи не Створіть ніяких претензій бонус. Беручи свій власний страховий поліс дозволить вам не втрачати ваші ніяких претензій бонус. Потім у вас буде доступ до набагато більш широке коло страховиків і більш низькі премії ставка в майбутньому.

· Купити автомобіль з двигуном малої потужності (менш потужний двигун). Перш ніж купити, завжди порівнювати страхових внесків для різних моделей ви розглядаєте. Вартість автомобіля, досвід об’єм двигуна, витрати на ремонт і безпеку вплине на страховий премії. Автомобілі з більш низькою страхової угруповання буде дешевше застрахувати.

· Візьміть ‘Pass Plus “. Ці курси призначені, щоб ви більш безпечний водій і багато страховиків запропонують вам знижку. Курси припускають подальше урок про те, як спостерігати потенційні небезпеки і водіння в несприятливих погодних умовах. Це буде також служити знизити премію

· Уникайте модифікованих автомобілів. Страховики можуть стягувати більше, якщо ваш автомобіль був змінений у будь-якому випадку. Будь-які зміни – будь то сплави, обважування, модернізації підвіски і особливо двигунів з наддувом – маю на увазі чинники, від яких ваша премія заснована зміниться і страховики, ймовірно, збільшать свою премію.

· Тримайте свій автомобіль в безпеці. Професійно встановлена ​​затвердженим тривоги може заощадити багато на страхування автомобіля. Парковка автомобіля в охоронюваному гаражі або з дороги допоможе Вам заощадити до 5%.

· Платити більш високу надлишку. Якщо ви вирішите платити вищу надлишку (сума, яку ви повинні заплатити, до претензії) Ви можете скоротити ваш автомобіль страхової премії. Якщо ви впевнені у своїй здатності керувати транспортним засобом і навряд чи стверджувати, то це хороший спосіб знизити премію.

· Низький знижка пробіг. Низький пробіг драйверів часто буде право на знижку, проте, ніколи не навмисно недооцінюють ваш пробіг, оскільки це може викликати проблеми, коли ви стверджуєте.

· Відповідний рівень покриття. Премії змінюватись вибираєте Ви третій особі лише, третя пожежа партії і Крадіжка або всеосяжне покриття. Отримувати котирування по всіх побачити, як вони співвідносяться. Якщо ваш автомобіль має низьке значення, яке ви могли б заощадити, вибравши у страхування. Пам’ятайте, що третя сторона буде охоплювати тільки вас від випадкового пошкодження транспортного засобу третьої партії, травми третіх осіб та відповідальності перед пасажирами в автомобілі страхувальника. Повністю комбіноване страхування автомобіля покриває від випадкового збитку третій автомобіля-учасника і автомобіль страхувальника, травми третіх осіб та відповідальності перед пасажирами в автомобілі страхувальника.