страхування автомобіля для молодих водіїв – способи отримати доступне страхування автомобіля для молодих водіїв

Здоровий глузд говорить, що купівля страхування автомобіля для молодих водіїв найгірший кошмар для будь-якого батька. Чи так це? Не обов’язково, якщо ви не можете допомогти і зробити щось про це. Згідно зі статистичними даними, від 16 до 18 років схильні до автомобільної аварії, що в свою чергу підняти премії для осіб, вперше підліткових водіїв. Автомобіль страхової премії для молодих водіїв, як правило, приблизно на 50% більше, ніж середня водія. Це правда … Але дешеве страхування автомобіля для молодих водіїв не може бути й мови. Батьки можуть захистити свої дешеві страхової премії автомобіль для своїх підлітків … Якщо батьки і їх молодих водіїв підготувати себе до цієї мети, перш, ніж їх діти-підлітки виповниться 16 років.

Що ви можете зробити

1. Включіть ваш підліток на власну політику страхування автомобілів: замість того, застрахувати свій підлітком окремо, додайте їх у поточну політику таким чином, щоб вони могли обмінюватися на вашій доброї волі з кількома знижки Автострахування премії.

2. Виконайте визнаний курс водіння: Викладання ваш підліток, як управляти, перш ніж вони отримують свої водійські права, це добре, але є додана вартість, якщо він або вона взяла формального курсу підготовки водіїв з авторитетних шкіл водіння. Автомобіля страхові компанії люблять формальні курси водіння і винагородить вас за це.

3. Гарна оцінка: Якщо ваш підліток підтримує вище середнього класу “B” і більше, це вже інший додатковий бонус, який показує, що ваша дитина серйозно і можна довіряти. Довіра і відповідальність проходить довгий шлях, коли мова йде про страхові компанії. Покажіть їм, що вони можуть довіряти вам.

4. Недорогий автомобіль: Вони починають з недорогого автомобіля для зменшення страхової премії. Нове і високу автомобілів профілі немає хороший спосіб ввести дитині “Світ автострахування.” Там вже дороги, і автомобільні компанії страхові засуджують безвідповідальності як в рівній мірі, як вони платять довіри і відповідальності. Це не має ніякого сенсу купувати дорогий автомобіль, якщо ваша мета, щоб заощадити гроші на страхової премії.

Чи ваш підліток регулярно або час від часу водій, там вже завжди речі, які ви, як батько можете зробити, щоб отримати кращий автомобіль страхування для вашого молодих водіїв … як учив їх гарним прикладом водіння. Ви не можете навчити їх безпечному водінню, якщо ви не випадковий їздити з ними – і може бути, навіть по черзі водіння, щоб вони могли спостерігати за вами диск. Якщо ви хороший водій, ви були б здивовані, що вони можуть вчитися, спостерігаючи ви їдете занадто. Пам’ятайте, що вони можуть дізнатися тільки від вас це добре, спостерігаючи ви робите добре, якщо ви поганий водій, вони дізнаються, що від вас також.

Дешеві страхування автомобіля для молодих водіїв є реальністю … і може бути досягнуто, якщо підлітки та їхні батьки готові і готові зробити деякі з речей, необхідних, щоб це відбулося. Так, я знаю, страхування автомобіля для підлітків завжди буде дорогим, але я також знаю, що всі переваги ви отримуєте, щоб зниження вартості буде йти по шляху, якщо це ваша мета.