страхування автомобіля для молодих водіїв – як знизити вартість премії

Отримані результати свідчать, що статистичні дані, пов’язані з підлітковою ДТП не є хорошими. Згідно Страховий інститут дорожньої безпеки (IIHS), 16-річний підлітки стикаються в шість разів більше дорожньо-транспортних пригод у порівнянні з іншими водіями у віковій групі від тридцяти до п’ятдесяти дев’ять. Це одна з головних причин, чому багато автомобільні страхові компанії стягують вищі страхові внески для цієї вікової групи. Доброю новиною є те, що не всі страхові компанії заявляють, що шлях, і часом навіть пропонують знижки, щоб зробити автомобіль страхування більш доступним для цієї конкретної групи осіб. Стаття пропонує деякі пропозиції, як підліткові водії можуть скористатися дешевий автомобіль страхування і тримати водія є безліцензійної порушень.

дотримуватися правил

Батьки повинні заохочувати молодь стежити за трафіком нормативних правил. Це кращий спосіб запобігти нещасним відбувається. Правила продумані в глибині експертами, і спеціально створені, щоб зменшити ймовірність нещасних випадків, що відбуваються с. Якщо більшість водіїв дотримуватися правил суворо, то можна зменшити загальну кількість ДТП суттєво. Судимості водіння також означає меншу кількість премій, тому що компанії страхування автомобіля знати загальна кількість претензій буде менше, і якщо людину покласти в претензії, це не через недбалість.

бути зразком для наслідування

Підлітки, як правило, скопіювати їх батьків. Це відомий факт. Якщо ви, як батько мають звичку кричати на інших водіїв, або часто отримують штрафів за перевищення швидкості, ви побічно відправивши повідомлення на вашого малюка все в порядку, щоб порушувати правила, якщо ви отримуєте разом з ним. Це неправильно. Ваші діти будуть копіювати вас рано чи пізно. Це те, як підсвідомість працює. Слідуючи позитивне ставлення до водіння, ви готуєте своїх дітей бути більш відповідальними по відношенню до водіння, а також в якості відповідальних громадян суспільства.

Нехай Ваш малюк буде Co-власника страхового полісу

Замість створення незалежної політики для вашого малюка, рекомендується включити його або її ім’я в якості со-страхувальником, або в якості додаткового драйвера. Можна скористатися знижкою шляхом створення страхового поліса і так і блага, за допомогою дешевої страхування автомобіля.

отримати більш високі оцінки

Якщо ваша дитина має 3.0 або вище GPA, страхування автомобіля за зниженою на цілих десять відсотків. Він порадив вам дізнатися, що ваш автомобіль страхова компанія підтримує будь-який такий план. Ви отримуєте знижку прямо в разі, якщо ваш провайдер підтримує страхування, пов’язані з утворенням стимулів.

навчитися проїжджати розпізнаваних класів водіння

Якщо ваша дитина планує навчатися за кермом, то краще вчитися або уряд схвалив програму похвально клас водіння. Страхові компанії підтримують відповідальне навчання, і часто надають конкретні пільги та знижки, якщо ви очистили ваш іспит з водіння від визнаного інституту. Кілька автомобільні страхові компанії також пропонують індивідуальні короткі страхування автомобіля термін, який може бути дуже корисним.

купити правильно автомобіль

Підлітки жадають модних автомобілів – особливо спортивних автомобілів, якщо у вас є син – він, ймовірно, попросити одного. Ось де ваш розсуд приходить дюйма Ви отримуєте йому гідну машину, яка досить комутації потреби, і скажи йому, щоб чекати “трохи більше”, щоб отримати, що спортивний автомобіль. Відповідно до висновків, з рівнями зрілості віку автоматично збільшує. Так що якщо ваш син, очевидно, змушує його улюблений спортивний автомобіль у віці після двадцяти одного, він, ймовірно, буде більш відповідальний водій, і водити машину обережно. Ще однією перевагою є те, що без спортивних автомобілів мають менше страхових премій, а також страхування автомобіля є більш доступним.

належного зв’язку

Зловживання алкоголем і наркотиками є дуже загальним фактором, наскільки ДТП турбує. Як батько, якщо ви схильні говорити більш вільно з вашою дитиною щодо зловживання алкоголем і наркотиками, можна ваш син або дочка може «відкрити» і просимо вашої допомоги, якщо він або вона “в нього”. Це відмінний спосіб, щоб налаштувати рівні довіри з вашою дитиною.

поліпшення водіння запису

Якщо ви або ваші діти отримали кілька квитків, він буде відображатися в записі водіння, і це дає страховій компанії можливість збільшити премію. Кращий спосіб піти про це вступити до школи трафіку, навіть якщо ваша дитина хороший водій. Це завжди можна сперечатися з компанією, яка “ситуація покращилася», і ви не зобов’язані платити більш високу премію, так як водіння запис “покращений”.