страхування автомобіля для водіїв без прав

Багато людей знаходяться під враженням, що ви не в змозі отримати страхування автомобіля, якщо ви не власник ліцензії дійсне водійське посвідчення. Це може бути особливо намагався для нелегальних іммігрантів, які не можуть отримати водійські права. Велику частину часу ці драйвери будуть продовжувати подорожувати по дорогах без дійсних водійських або страхування автомобіля! У більшості випадків водії фактично хотіли б бути застраховані, для їхньої власної безпеки та безпеки інших водіїв на дорозі, але вони не впевнені, чи зможуть вони отримати страховку без ліцензії.

На щастя, є багато авто страхових компаній, які страхуватимуть людей без драйверів або учнів ліцензій. Краще мати застрахованого водія без прав на дорозі, ніж незастрахованих водія без прав. Там можуть бути закони, спрямовані проти водійські посвідчення видаються нелегальних іммігрантів, але немає ніяких законів, що передбачають, що водіїв без прав не може бути застрахований. Це дуже пощастило, оскільки водія без прав не може бути, як досвід в якості ліцензованого водія. Це може бути причетним до більш нещасних випадків.

Є люди по обидві сторони паркану. Є ті, хто вважають, що має сенс застрахувати водіїв без прав. Що відбудеться, якщо водія без прав потрапив в аварію? Що відбудеться, якщо вони потрапили в інший водій? Там може бути багато нещасним сторін у разі виникнення аварії. У багатьох випадках, водіїв без прав зазвичай не найбагатші люди, і якщо вони повинні були бути в аварії, ймовірність, що вони в змозі платити за ремонт пошкоджень на своєму автомобілі або чийсь інший автомобіль невеликі. Кронштейн інших людей можуть стверджувати, що страхування водіїв без прав дає їм дозвіл продовжити рух нелегально.

На жаль, для водіїв без прав, страхові внески на політику страхування автомобілів, як правило, набагато вище, ніж для людей, що мають діючу ліцензію. Це тому, що вони, як правило, не було водійських рекорд для страхової компанії, щоб повернутися к. У деяких країнах існують точки присуджена ліцензію на років водіння без збоїв. Якщо немає ліцензії, то не буде ніяких очок.

Тепер фокус в тому, щоб виховувати незаконних водіїв про наявність страхування транспортного засобу. Велика кількість водіїв без прав не може бути освіченим у відношенні страхування автомобілів. Це тому, що більшість водіїв без прав є незаконними іммігрантами, які не можуть мати їх повна освіти небудь! Вони можуть боятися, що вони будуть здав за відсутність ліцензії, якщо вони підходять до страхової компанії. Це не так, як авто страхові компанії не в тому положенні, щоб критикувати або здійснювати судове переслідування водія без прав. Все, що їм потрібно, це дійсне посвідчення особи для підтвердження своєї особи, і, як правило довідку з місця проживання. Страхова компанія буде приймати інші фактори до уваги, щоб придумати вартість премії. Це будуть регулярні міркування, такі як, який вид автомобіль знаходився в рух, вік водіїв, будь то автомобіль має достатні системи безпеки і зберігатися в закритому гаражі чи ні. Ці, забороніть віковий фактор, все те, що можна працювати організувати меншу премію.