страхування автомобіля для вашого Kia

З більш ніж 640 автодилерами розкиданих по всій території США, це не дивно, що Kia Motors America повільно, але неухильно набирає частку автомобільного ринку в країні. У США, вона спеціалізується на наданні широкого спектру легкових автомобілів і позашляховиків або мінівенів.

Наприклад, якщо ви знаходитесь в ринку для нового автомобіля на більш низькому бюджеті, ви можете спробувати Kia Rio, який в даний час в роздріб на момент написання статті на трохи вище $ 12 000. (Отримав більш високий бюджет? Потім піти на Amanti, яка починається від $ 26 580!). Якщо у вас велика сім’я і ви хочете позашляховик, як про Kia Sportage, який починає коштувати трохи більше $ 20 000? (Отримав більш високий бюджет? Потім піти на Боррего, яка починається від $ 26 995!).

Як ви можете бачити, є Kia на будь-який бюджет. Тим не менш, завжди мати на увазі, що – як і з будь-якої покупки автомобіля – потрібно організувати страхування теж. Нижче наведено кілька порад, щоб розглянути для підтримки вашого Kia страхування автомобіля вниз.

способи заощадити на страхування автомобіля для вашого Kia

Ніхто не хоче платити більше, ніж вони повинні, коли мова йде про страхування. Якщо це ваш перший раз, щоб отримати один, то переконаєтеся, що ви ходите по магазинах і порівняти. Навіть якщо ви вже з конкретним постачальником страхування, це не зашкодить, ходити по магазинах і порівняти, зараз знову. Це не так вже неможливо заощадити сотні доларів, просто перейшовши на краще постачальнику.

Загалом, існує п’ять способів зберегти витрати автострахування Температура зберегти ваші записи водій чистий і оновлений, диск низькопрофільний автомобілів, оснащених конкретним економлять гроші функціями автомобіля безпеки не регулюйте покриття для себе більше ризику, біля магазину для недорогих постачальників, і перевірити знижки, за які може бути кваліфікованими.

За останній рада, ось короткий список знижки ви можете отримати.

• Комбіновані покриття. Зберегти великі гроші, застрахувавши свій автомобіль з тим же постачальником, хто страхування вашого будинку. З’ясуйте, чи є вони пропонують комбінованого освітлення. Крім зниження платежів страхування автомобіля, це зробить політику домовласників дешевше теж. Запит про відновлення знижки даються людям, які залишаються з тим же страховиком протягом тривалого періоду.
• Функції автоматичного безпеки. АБС, подушки безпеки і ремені безпеки автоматичний є прикладами функцій безпеки автомобіля. Деякі держави навіть заохочувати водіїв транспортних засобів придбати з такими особливостями, вимагаючи авто страховики надають знижки. Якщо ваш автомобіль має Kia будь риси безпеки, то не забудьте вказати на це з провайдером.
• низького ризику робочих місць. Настроювачі збору інформації про типи людей, які можуть фігурувати в автокатастрофі. Хтось з низьким рівнем ризику окупації платити менше за страхування автомобіля, тому обов’язково розібратися в цьому.
• брати на себе більше ризику. Падіння страховку на старих автомобілях реалізувати різке скорочення. Звернення за більш високі франшизи є ще одним способом реорганізації політики і економити гроші в той же час. Франшизи є власники автомобілів сплачують суми страхових компаній перед почати платити за все інше. Коротше кажучи, власники автомобілів сплачують за маленькі шишки і дзвінки в той час як страхові компанії плечу важкою, більш серйозні хіти.

Насолоджуйтеся вашої Kia автомобіля без необхідності платити більше, ніж потрібно для автострахування. Заощадження не важко знайти, необхідно лише, щоб навколо магазину і запитати про них.