страхування автомобіля для Вашого автомобіля Гібридний Toyota

При покупці нової машини, є багато речей, щоб розглянути, крім прейскурантної ціни. Не менш ваші проблеми повинні бути витрати, страхування автомобіля. Дивно, але менше, ніж 10% людей, які купують нові автомобілі розглянути страхування витрат. Наприклад, що якщо б ви були на ринку гібридний автомобіль Toyota?

Звичайно, гібридні автомобілі (транспортні засоби, які працюють на обидва двигуни внутрішнього згоряння та електродвигуна) гарні і все, але ти прекрасно розуміють, що вони можуть коштувати більше, ніж середній автомобіль, коли мова йде про страхування? Тому, перш ніж купити, що Toyota Prius, Camry або Highlander, потрібно враховувати наступні моменти.

• Легкий на очах злодіїв. Гібридні автомобілі досить популярні сьогодні, часто з довгих черг в декількох містах. Це також означає, що вони є основними цілями для злодіїв – як те, що зазвичай трапляється з чим розглядаються як різні, бажано або нові. Страхові компанії сприймають більш високу ймовірність крадіжки як хороша ймовірність того, що ви будете подачі позову. Щоб компенсувати цей сценарій, страховикам стягувати споживачі більше.

• Розмір має значення. Менше автомобілів зазвичай коштують більше, щоб застрахувати, оскільки є велика ймовірність отримання травм в разі автомобільного нещастя відбувається. Мінімальна або обмежені зони деформації запропонувати меншу захист, особливо коли справа доходить до лобових зіткнень. Таким чином, страхові компанії будуть думати, що вони будуть змушені виплатити зобов’язання або медичні претензії з такими автомобілями.

• Дорогий виправлень. Toyota гібридні транспортні засоби (або будь гібридний автомобіль у цьому відношенні) не можуть бути відремонтовані тільки де-небудь на регулярній механік. Вони повинні бути повернуті до дилера, особливо якщо система приводу впливає. Страхування наряд інтерпретує це як велику вартість з їхнього боку у разі аварії відбувається. Навіть областях, де є підготовлені механіки для роботи на гібридні автомобілі, не поза бренду частини поки недоступні для кріплення енергосистеми. Хоча OEM частин, як правило, покриті для гібридних автомобілів, замінивши їх не з дешевих.

Доброю новиною є те, що навіть якщо всі згадані вище фактори призводять до більш високих автомобіль страхових внесків на власників гібридних автомобілів, є також багато кредитів і знижок, які Ви могли б мати право на. Ось кілька прикладів.

• Знижки на значний досвід водіння або чистою запису. Якщо у вас є принаймні десятиліття бути за кермом, і хороша запис водіння в це, то ви можете мати право на знижку.
• Гарна кредитна породжує кредиту. Якщо у вас є хороший рахунок кредиту, то шанси на отримання хорошого тарифу страхування автомобіля вище.
• Головна автомобілів знижки. Ви домовласник теж? Економте гроші на авто страхування, наклавши своє страхування автомобіля і політика домовласників під одним постачальником.

Володіння гібридний автомобіль рідко про гроші. Більшість людей вважають його як навмисний і свідомий вибір, щоб бути більш екологічними. Проте, знаючи про можливі пов’язаних з цим витрат або витрат, ніколи не завадить.

Премії автострахування може значно додати в річну вартість володіння автомобілем. Якщо ви думаєте володіння автомобілем Toyota гібридні, що не подивимося на плюси і мінуси в деталях.